У Києві відбудеться VII Міжнародний музичний фестиваль оперети «О-FEST-2019» | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
У Києві відбудеться VII Міжнародний музичний фестиваль оперети «О-FEST-2019»
У Києві відбудеться VII Міжнародний музичний фестиваль оперети «О-FEST-2019»
28 травня 2019, вівторок
Поширити у Facebook
Джерело: Zik

8-9 червня відбудеться VІІ Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Fest-2019». Протягом двох днів 8 та 9 червня 2019 року у Києві (9 червня) та Бучі (8 червня) події відбуватимуться у класичному форматі у літньому театрі парку м. Буча та на сцені Національної оперети України, у форматі «open-air» – мальовничий парк міста Буча (вул. Інститутська, 56), Арка дружби народів.

Засновники та організатори фестивалю Київський національний академічний театр оперети та Бучанська міська рада.

Фестиваль проходить за підтримки Київської міської державної адміністрації, Київської обласної державної адміністрації та Департаменту культури КМДА.

У «О-Fest-2019» беруть участь провідні артисти, музиканти та диригенти з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Грузії, Ірану, Казахстану, Китаю, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Узбекистану, України.

Традиційно фестиваль відвідають почесні гості – Надзвичайні та Повноважні Посли країн-учасниць, керівники, диригенти та артисти провідних музичних театрів світу, відомі політики та представники влади, знані діячі культури і мистецтва.

«Для Національної оперети України «О-Fest» важливий тим, що дає, перш за все, художнє, професійне зростання артистів, сприяє обміну досвідом, взаємодії вокалістів різних вокальних шкіл із різних країн, – вважає Богдан Струтинський. – А для глядачів – це прекрасне шоу! Український глядач має змогу побачити і почути світових зірок, виконавців оперети, опери, мюзиклу наживо! Фестиваль сприяє популяризації жанру оперети, також це ефективна реклама Національної оперети в Україні та у світі. Фестиваль класичної музики – ознака високої культури міста, держави. Фестиваль класичної музики звеличує культуру країни».

Дводенною програмою фестивалю передбачені широкомасштабні мистецькі акції та розмаїття дитячих розваг. Будуть представлені скульптурні експозиції, виставки живопису та графіки, інсталяції сучасного мистецтва, інтерактивні візуальні проекти. Відбудуться виступи каскадерів, музикантів, танцювальних колективів, концерти камерних ансамблів, майстер-класи, кулінарні презентації, театралізовані постановки. Головною подією фестивалю стануть Гранд-концерти, в яких беруть участь іноземні та українські артисти.

Творчий потенціал фестивалю щороку зростає – учасниками «О-Fest-2019» є понад 50 творчих колективів та більше, ніж 750 учасників різноманітних творчих напрямків. Гранд-концерт фестивалю у Бучанському міському парку щороку збирає рекордну кількість глядачів завдяки зростаючому колу учасників, а Гранд-концерт на сцені Національної оперети України набуває світової популярності. Щирість і повага, шанування національних цінностей різних народів, гостинні традиції України з року в рік приваблюють все більше країн-учасниць фестивалю.


Конкурс (фестиваль): Міжнародний мистецький фестиваль «О-FEST»(Оперета-Опера-Мюзикл-Фест)
Джерело: Zik



Інші:

Хор “Гомін” та ТЕАТР ОРГ передали 25 автівок ЗСУ
Тромбони легендарного Мюллера
«Марія де Буенос-Айрес» - фатальна жінка
Богдана Півненко свій день народження відсвяткує на сцені
Після звернення Посольства України Маннгаймська філармонія скасувала концерт Вадима Репіна
В Національній опереті готуються до новинки – «З життя комах»
Прем’єрні покази моцартівського «Реквієму» у постановці Є. Лавренчука
Тривають гастролі Одеської національної опери в Іспанії
«Щедрик» і «Лебедине озеро» як зброя проти імперії зла: Хто буде танцювати?
Участь українських артистів балету в "Лебединому озері": як реагує Мінкульт та Національна опера
Згадаємо знаменитого баритона Анатолія Мокренка
Обірвалося життя заступника генерального директора по роботі з глядачами Національної опери України Володимира Гребініченка
«Органний собор-2026»
Український оркестр у серці Бейрута
Браво, українським співакам!
Прийом робіт на здобуття премії Параджанова
Українець отримав звання співак року в Німеччині
5 млн. гривень на реабілітацію після полону зібрав хор "Гомін" для UNBROKEN
Документальний фільм «Королеви радості» виходить у прокат
Опера Дмитра Бортнянського «Креонт» буде представлена у країнах Європи
Українські музичні фахівці завершили стажування в Метрополітен-опера
Хто пройшов до короткого списку Шевченківської премії 2026
Національний будинок музики пропонує зайняти МЦКМ (Жовтневий палац)
Музичний театр у Відні здобув «оперний Оскар» 2025 року
Претенденти на здобуття премії імені Леся Курбаса у 2026 році
Соцмережа X подала позов до суду на 18 музичних видавців та профільну асоціацію
На 101 році життя померла видатна українська співачка
У Флоренції скасували виступ російської балерини Захарової та скрипаля Репіна
Фестиваль-конкурс "Canto Libero"
Презентація монографії «Ґрас-рутс мистецтво. Нова якість української музики»
У Дніпрі через блекаут відміняються вистави у театрах
В Одеській опері відбудеться прем'єра балету "Натхненні. Art inspired"
Посольство України в Італії закликало скасувати виступ російської балерини Світлани Захарової у Флоренції
Розпочався прийом заявок на здобуття мистецької премії «Київ»
Помер Ігор Бражков
Січень у Національному будинку музики: пам'ять героїв, історичні реконструкції, органні твори
Премія Ревуцького оголосила номінантів
«Ріголетто» присвятять співаку Володимиру Тарасову
Вітаємо Оксану Линів з днем народження!
Полтавська обласна філармонія - афіша, січень 2026 року
      © 2008-2026 Music-review Ukraine