Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера запрошує на закриття 84 концертного сезону в онлайн форматі | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера запрошує на закриття 84 концертного сезону в онлайн форматі
Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера запрошує на закриття 84 концертного сезону в онлайн форматі
29 червня, середа

Дорогі друзі! Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера робить все можливе для того, щоб ви могли насолоджуватись улюбленою музикою та нашими колективами, знаходячись у безпечних місцях. Для цього ми зробили для вас онлайн закриття 84 концертного сезону, який містить в собі, як улюблені композиції колективів, так і нові твори.

У онлайн закритті беруть участь:
Поліський академічний ансамбль пісні і танцю "Льонок" ім. І. Сльоти, Оркестрова група Поліського академічного ансамблю пісні і танцю "Льонок" ім. І. Сльоти, "Eugene`s Band", Ансамбль академічної хорової капели "Орея", гурт "Древляни" та солістка філармонії Вероніка Гуренко, Камерний дует: Зоя Ковальчук (віолончель) Надія Тішкова (фортепіано), Катерина Морозюк (скрипка), Марія Окунєва (фортепіано).

Онлайн-закриття відбудеться 30 червня о 18:00.

Перегляд буде можливий тільки за посиланням на нашому Youtube каналі, яке буде відправлено вам на вашу електронну адресу, за 10 хвилин до початку, яку ви вкажете під час купівлі онлайн - квитка перед початком перегляду. Продаж квитків припиняється за 10 хвилин до початку. Кількість місць обмежена!

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Житомирська обласна філармонія працює плідно та творчо: благодійні концерти, нові проєкти, музичні марафони, співпраця з мистецькими закладами області. Так, артисти філармонії постійно беруть участь у благодійних концертах на підтримку ЗСУ. В броварні "Шульц", де неодноразово виступають солісти та колективи філармонії, йде активний збір коштів на придбання техніки та амуніції для наших військових. Благодійні концерти та збір коштів на підтримку військових відбувається і за кордоном, де сьогодні, тимчасово, перебувають артисти нашого музичного закладу.

В рамках проєкту "Мотив Єднання" колективи виїжджають в різні куточки Житомирщини та виступають перед земляками та переселенцями. Концерти відбуваються і в військових частинах. Основна мета - підняття настрою жителям громади та підтримка бойового духу українського війська. Філармонія є новатором нових ідей. Так до Міжнародного дня захисту дітей в обласній дитячій бібліотеці відбулося культурно-мистецьке свято - "Родинний бібліосніданок" . В рамках проєкту "Реабілітація музикою" діти разом з батьками, вихователями мали можливість поринути у звуки музики українських авторів. В новому проєкті "Спільний Арт" відбуваються зустрічі з відомими музикантами, діячами мистецтв, новаторами у сфері культури та мистецтва, з людьми, які співпрацюють з філармонією та надихають. Ведуча програми - солістка філармонії - Світлана Ніконорова. Також створюються нові колективи: фольклорний гурт "Медуниця" при Поліському академічному ансамблі пісні і танцю "Льонок" ім. Івана Сльоти під керівництвом Євгена Пихтіна, джазовий квінтет "Eugene`s Band" під керівництвом диригента, композитора Євгена Стецюка.

Склад філармонії поповнюється новими виконавцями. Сьогодні Житомирська обласна філармонія співпрацює з Житомирським академічним українським музично-драматичним театром ім. Івана Кочерги. У виставі "Вій" беруть участь артисти Поліського академічного ансамблю пісні і танцю "Льонок". Спільний проєкт з Житомирським академічним театром ляльок - "З Україною в серці" відбувся в Італії. У 8 містах країни відбувалися благодійні концерти та збір коштів на потреби ЗСУ. Музичні зустрічі та концерти відбуваються в бібліотеках міста. Колективи філармонії задіяні в багатьох обласних та міжнародних спільних проєктах. Українські свята за участі колективів філармонії, просто неба, проходять в культурно-мистецькому центрі "Поліська хата", що в селі Городське.

Цікава спільна акція відбулася з міжнародним проєктом "Норвегія-Україна" та проєктом філармонії "Музичний край": майстер - класи з найдавніших видів мистецтва, розважальна програма для дітей та дорослих. Незабутнє враження залишила і українська пісня у виконанні колективів: Поліського академічного ансамблю пісні і танцю "Льонок" ім. Івана Сльоти та ансамблю академічної хорової капели "Орея", який виступає з оновленою програмою. Артисти своєю творчістю, через українську музику робили все для того, щоб гості свята, хоч на деякий час, забули про свої турботи та проблеми. Артисти філармонії приємно дивують своїми креативними ідеями, різноманітною та яскравою музикою шанувальників музичного мистецтва. Так подружжя: артистка філармонії, піаністка Надія Тішкова та композитор, диригент Євген Стецюк представили новий твір "СИРЕНАда", написаний під впливом військових подій в Україні. Цікаво та пізнавально відбуваються майстер - класи з несценічного побутового танцю, які проводить художній керівник Поліського академічного ансамблю пісні і танцю "Льонок" ім. Івана Сльоти Євген Пихтін.

Жодне свято в області не відбувається без виступу наших артистів. У зв'язку з воєнним станом концерти філармонії, музичні проєкти відбуваються в онлайн форматі. Відео матеріали знімаються і монтуються у творчій майстерні під керівництвом директора рекламного відділу Максима Білоруса.

Сайт постійно оновлюється, поповнюється новою музичною інформацією. Генератором творчих ідей є генеральна директорка Житомирської обласної філармонії ім. Святослава Ріхтера Тетяна Руденька. Ми робимо все можливе для того, щоб шанувальники музичного мистецтва могли насолоджуватись улюбленими композиціями та виступом наших артистів, знаходячись у безпечних місцях.

Тому, ми запрошуємо вас на закриття 84 концертного сезону саме в онлайн форматі. Солісти та колективи філармонії підготували програму, яка задовольнить найвимогливішого глядача. Для вас прозвучать відомі твори, нові композиції кращих українських та зарубіжних авторів. Музика завжди тонко реагувала на запит часу. А наш час - це час війни, час боротьби за Україну. Ми, артисти філармонії ,своєю творчістю будемо робити все для того, щоб, ви, наші глядачі, отримали задоволення.


Концертна організація: Житомирська обласна філармонія
Джерело: Житомир ОнлайнДодати: Share on Facebook

Інші:

Літній сезон в Органному залі
У Чернівцях проведуть фестиваль органної музики: розклад концертів
Висока музика рятує і творців, і слухачів
У Відні пройшов концерт молодих українських музикантів
Оркестр Чернівецької філармонії дав концерти в Німеччині, зібравши кошти на допомогу українцям
Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера запрошує на закриття 84 концертного сезону в онлайн форматі
Київська консерваторія відмовилась прибрати з назви ім'я Петра Чайковського
"Музи не мовчать": черкаська філармонія готується до концерту
Запорізька обласна філармонія розпочала літній концертний сезон
Одеська опера відкрилася для глядачів
До Дня Конституції України у Хмельницькому відбудеться концерт
У Полтаві просто неба зіграв симфонічний оркестр
CONCERT FOR TOMORROW – Benefiz-Konzert des Munich-Ukrainian Symphony Orchestra
Колектив Київської опери братиме участь у постановці українського балету в театрі Каунаса
Прем'єра документального фільму "Опера на війні"
Молодіжний симфонічний оркестр України отримав 10 000 євро
У неділю в Ірпені пройде другий у цьому сезоні музичний вечір під відкритим небом
Сьогодні в Одеському Оперному театрі відкриття нового сезону
У Віденській народній опері відбувся концерт "Разом для України"
Солістка Національної опери Алла Позняк винесла український прапор на сцену театру в албанській Тирані
Німеччина виділить кошти на реставрацію Одеської філармонії - Ткаченко
Зібрали повний зал глядачів: в Італії виступив колектив Черкаської філармонії
Проєкт "Дириґенти. Українською" знову на сцені Львівської філармонії!
"Опера на війні": франко-німецький телеканал Arte.tv випустив документальний фільм про Львівську національну оперу
Рівненська обласна філармонія започаткувала музичні квест-екскурсії
Театр під час війни: Львівська опера готує "Страшну помсту"
Львівський органний зал відсвяткує 89-ліття свого органа
Музиканти із Луганщини виступили у Львові під відкритим небом
У Віденській опері 12 червня відбудеться концерт "Разом за Україну", організований Національною оперетою України
Прийняття: чоловіча хорова капела "Дударик" щочетверга співатиме вкрадені росіянами в українців пісні
Артисты органного зала Днепра выступают с патриотическими концертами в воинских частях
Запорізька філармонія надихає на Перемогу
"Отче наш" українською від латвійського композитора - концерт в Луцьку
Україна зазвучала і на фестивалі музики кіно у Кракові
Київська оперета відновлює роботу та представляє особливий концерт
Український Kyiv Symphony Orchestra виступив у ФРН на сценах Берлінської й Ельбської філармоній та Гевандхаусу
"Грою лікуємо душі людей". Артисти Одеського оперного театру поновили репетиції та готуються до концертів
Щоб тримати мистецький фронт: Черкаська філармонія готується до концертів наживо
Закарпатцям передали кошти, зібрані в рамках благодійної акції "Музична магія"
Рідну землю від москальського окупанта захищає диригент Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
      © 2008-2022 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_049.jpg