Цикл Music-Review WEEKEND. Євген Ржанов(фортепіано) | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Цикл Music-Review WEEKEND. Євген Ржанов(фортепіано)
Ржанов Євген
м. Київ
2 жовтня 2010, субота, 08:00
Галерея Фонду сприяння розвитку мистецтв
Цикл Music-Review WEEKEND. Євген Ржанов(фортепіано)
Відкриття  Другого мистецького сезону

2 жовтня 2010 року в Києві виступить один з найвидатніших українських піаністів ХХ сторіччя лауреат конкурсу імені Королеви Єлизавети Євген Ржанов.
Музична подія відбуватиметься в рамках відкриття Другого сезону циклу концертів камерної музики Music-Review WEEKEND. У програмі концерту прозвучать твори композиторів ювілярів 2010 року – Фредеріка Шопена, Роберта Шумана та Петра Чайковського.


Цикл Music-Review WEEKEND організований у 2009-му році Національним порталом академічної музики Music-Review Ukraine та Фондом сприяння розвитку мистецтв.
Головна мета проекту популяризація академічної музики у столиці України та підтримка талановитих українських музикантів. В період Першого сезону в ньому взяли участь виконавці з Києва, Дніпропетровська, Львова, Харкова та Чернігова.


Місце проведення – галерея Фонду сприяння розвитку мистецтв (м.Київ, вул. Фролівська 1/6). Початок концерту о 20 годині.

Євген Ржанов народився в м. Харкові.
Музичну освіту отримав в КССМШ iм. М. В. Лисенка та Московській консерваторії iм. П. I.Чайковського.


Свою концертну діяльність розпочав ще студентом, отримавши премiю на Всеросійському конкурсі пiанiстiв. Після отримання звання лауреата міжнародного конкурсу пiанiстiв у Брюселi в 1964-му роцi Є.Ржанов розпочав працювати в Києві як викладач та концертний піаніст.


Репертуар музиканта надзвичайно великий та рiзноманiтний. Зокрема, це більше, як 50 концертів для фортепіано, клавесина та органа з оркестром.
У період 1992-2010 років Є. Ржанов жив и працював в Німеччині, з успіхом концертував в Європi, Африцi, Азiї. В Німеччині Ржанов заснував музичне товариство ‘’MUSIZEUM’’ для проведення концертів та музичну школу при ньому.


Автори: Редакція
Виконавці: Євген Ржанов
Концертні організації: Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”

      © 2008-2022 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
101003_015.jpg