Гастрольний листопад Одеської опери | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Гастрольний листопад Одеської опери
Гастрольний листопад Одеської опери
вже сьомий рік поспіль, в контексті мистецької спільнодії, Одеська опера представляє свої вистави у Королівстві Нідерланди та Бельгії
31 жовтня 2024, четвер
Поширити у Facebook

Цього року у межах гастрольного туру - одне з найулюбленіших творінь меломанів світу – опера «Богема» Дж. Пуччіні.

Майже 125 років «Богема» панує на сцені нашого театру. Символічно, що осучаснена, нова версія вистави є мистецькою колаборацією українських та бельгійських митців.

Сьогодні «Богема» є актуальною та сучасною, наскільки може бути сучасною історія про кохання. Адже, коли страшна війна кожної миті відбирає життя у молодих та сильних людей, що мають любити і творити, то крізь віки, відчуваєш злободенність цієї музичної історії і важливість донесення її сучасних сенсів до європейської спільноти.

Це новаторська постановка опери Дж. Пуччіні «Богема». Прем’єра оновленої вистави бельгійського режисера Жана Франсуа Д’онда відбулася в Одеській опері влітку 2021 року, нагадує culturemeter.od.ua. Декорації відомого сценографа Марка Кнопса і нові костюми Ненсі Авондтс, всупереч оперним традиціям, сучасні в дизайні.

Це урбаністичне горище з бетону і металу, в якому мешкають артисти замість традиційного дерев’яного мансардного приміщення.

Драматична історія «Богеми» захоплює зворушливим сюжетом, в основі якого щира, ніжна любов талановитих і благородних мешканців Латинського кварталу Парижу – представників богеми.

Митці живуть у злиднях і терплять позбавлення, але попри труднощі та перешкоди, друзі обирають любов, творчий пошук та служіння мистецтву.

Одесити покажуть оперу«Богема» на театральних підмостках Антверпену, Генту (Бельгія) та Амерсфорту (Нідерланди) представлять провідні солісти опери - заслужений артист України Владислав Горай, Олена Долгіна, Дмитро Фощанка, Марина Наймитенко, Богдан Панченко, Анастасія Голуб, Сергій Узун, Олексій Жмуденко, Юрій Дудар, хор театру (головний хормейстер –заслужений діяч мистецтв України Валерій Регрут) та оркестр театру під орудою заслуженого артиста України Ігоря Чернецького.












Концертна організація: Одеський Національний академічний театр опери та балету



Інші:

Філармонійний квітень запрошує у музичну подорож країнами світу
Чим порадує шанувальників високого мистецтва Національна опера України у квітні?
На фронті загинув художник з освітлення Рівненської філармонії Всеволод Шабадах
Оголосили лауреатів премії імені Лисенка: кого нагородили та чому не вручать нагороду за композиторську діяльність
Квітень в Львівському органному залі
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня театру
9 театральних постанов, які можна відвідати в День театру 27 березня в Києві, Одесі, Чернігові, Дніпрі та Львові
"Виставка до 70-річчя Ігоря Білозіра: «Мистецьке коло» у Львівській філармонії"
Розмаїття Баха, усміхнений Моцарт та діалог української і французької музики
У Швеції відбувся унікальний концерт «Бароко в жовто-блакитних тонах – шведсько-українське музичне переплетення»
Квітневі події у Музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича
Заявники, що пройшли технічний відбір Фестивалю-Премії «ГРА»-2025
Харківський університет мистецтв завдяки донатам придбав орган
Зустрічайте 4 переможниць конкурсу Повний Короткий!
На війні загинув колишній музикант симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії Богдан Немцов
Ювілей Івана Козловського
Згадуємо Анатолія Авдієвського
«Святкова Академія»
Одесити вирушають на гастролі до Нідерландів і Бельгії
«Пахіта» – нова версія у «Схід Опері»
«БАХ Маратон»
Фестиваль до 110-го ювілею Святослава Ріхтера
Гранд тур оркестру INSO-Lviv у Нідерландах
Три блискучі концерти березня у Львівському органному залі – обирайте свій або приходьте слухати всі
До Рівного завітає Віктор Плоскіна
“Колискова для солдата”
У Кременці проходить фестиваль органної музики
У Салоніках відбулась світова прем’єра фільму «Королеви радості».
Сьомий етап курсу навчання "Магія музики" стартував у Берегові
Поезія культових поетів, покладена на музику
Світові шедеври та сучасна українська музика в Львівській філармонії
«АЗОВСТАЛЬ. Полонені. Заручники війни»
Kyiv Modern Ballet покаже у Львові виставу «Вій»
У Черкасах Національний симфонічний оркестр зіграє "Оду стійкості" на підтримку ЗСУ
В Одеській філармонії прозвучать скарби української класики
"Молитва крізь століття" прозвучить на Khmelnytskyi Classic Fest
"Київська камерата" зіграє концерт "Відлуння часу" в Національній філармонії
"Прикарпатська весна 2025": в Івано-Франківську проведуть традиційний фестиваль
У Житомирській обласній філармонії відбудеться Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв ім. Святослава Ріхтера
Мистецький проєкт «Березовський – Рачинський»
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
100910_058.jpg