Вівальді, Равель, Дебюссі. Національний будинок музики оголосив програму у липні | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Вівальді, Равель, Дебюссі. Національний будинок музики оголосив програму у липні
Баженов Анатолій
Баженова Катерина
Рой Тамара
Вівальді, Равель, Дебюссі. Національний будинок музики оголосив програму у липні
5 липня 2023, середа
Поширити у Facebook

У липні Національний будинок музики представить велику програму камерної музики різних країн та епох.

Слухачі матимуть змогу познайомитися з італійським бароко, галантною Європою XVIII століття та французьким модернізмом.

Концерти відбудуться на локаціях Національного заповідника «Софія Київська»: Андріївській церкві та Хлібні.


Галантне XVIII століття
9 липня, 18:00
Андріївська церква




У програмі: Йоганн Крістіан Бах, Йозеф Гайдн, Вольфганг Амадей Моцарт

Напозір невимушена простота, прозорість фактури і наспівні мелодії, що запам’ятовуються одразу – це все ознаки галантного стилю у музиці XVIII століття, яскравим представником якого був Йоганн Крістіан Бах.

Вісімнадцята дитина Йоганна Себастьяна Баха і наймолодший з його одинадцяти синів побудував успішну кар’єру в Англії, за що отримав прізвисько «Лондонський Бах» або просто – Джон Бах.

Він був дуже талановитим і вагомим композитором свого часу. Вважається, що його творчість справила великий вплив на формування стилю Йозефа Гайдна та Вольфганга Амадея Моцарта. У навчанні останнього Йоганн Крістіан взяв безпосередню участь: під час перебування у Лондоні восьмирічний Вольфганг майже пів року студіював композицію у наймолодшого Баха і надалі часто визнавав свій мистецький борг перед Йоганном Крістіаном.

Виконавці: Михайло Білич /скрипка/, Андрій Чоп /альт/, Микола Любенко /віолончель/, Андрій Васін /фортепіано/

Французький шарм
14 липня, 18:00
Хлібня




У програмі: Франсіс Пуленк, Даріус Мійо, Жуль Массне, Клод Дебюссі, Моріс Равель

У вишуканій концертній програмі, присвяченій музиці Франції, камерний ансамбль «Равісан» представить містичний світ Пуленка, сміливі новації Мійо, романтичні міфи Массне та акварельну прозорість творів Дебюссі й Равеля.

Виконавці: Камерний ансамбль «Равісан», Сергій Вакуленко, Максим Сидоренко


Viva Vivaldi!
16 липня, 18:00
Андріївська церква




Спеціально для палких шанувальників творчості Антоніо Вівальді, солісти Національного будинку музики вирішили подарувати ще один концерт його приголомшливої музики!

У центрі програми – величний «Stabat Mater», також слухачі матимуть можливість насолодитися інструментальними концертами та оперними аріями з опер видатного майстра барокової музики.

Виконавці: Ігор Іщак /контратенор/, Олег Дудниченко /скрипка/, Ганна Бубнова /фортепіано/

Вечір у Франції
21 липня, 18:00
Хлібня Національного заповідника «Софія Київська»




У програмі: Жан-Філіпп Рамо, Мішель Блаве, П'єр Дюкло, Клод Бальбатр, Клод Дебюссі, Ежен Дамаре, Габріель Форе

Музика, що перенесе вас у прохолоду паризького надвечір’я. У своїй новій програмі Тамара Рой представить елегантну програму з флейтової музики французьких композиторів різних епох.

Виконавці: Тамара Рой /флейта, флейта-пікколо/, Світлана Іванова (Україна/Норвегія) /флейта-пікколо/, Максим Сидоренко /фортепіано/

Подорож старою Європою
30 липня, 18:00
Андріївська церква




У програмі: Арканджело Кореллі, Йоганн Себастьян Бах, Марен Маре, Генрі Перселл, Крістоф Граупнер, Максим Березовський, Йоганн Кванц

Музична подорож бурхливим і яскравим часом в історії музики. Ви почуєте головні твори найвидатніших італійських, німецьких, французьких, чеських, українських композиторів XVII-XVIII століть.

Виконавці: Тетяна Гавриленко /мецо-сопрано/, Тамара Рой /флейта/, Анатолій Баженов /скрипка/, Катерина Баженова /фортепіано/







Виконавці: Анатолій Баженов, Катерина Баженова, Тамара Рой
Концертна організація: Національний будинок органної та камерної музики України



Інші:

В укритті відкрили освітню виставку про українського художника Івана-Валентина Задорожного
Виставка про море, науку та памʼять
Театральна прем’єра жовтня: видовищна постановка «Лісова пісня» у Київському академічному театрі ляльок
Українські співачки запрошують на "Вечорниці" у… Дубаї
«Музика – це мова почуттів»
Жовтень у Національній філармонії України
30 вересня відзначає день народження легендарний Валентин Сильвестров
Стартував другий сезон проєкту "Гід по класичній музиці" KharkivMusicFest
Українська музика – це наш голос, наша сила і наша перемога!
"Козаки Поділля" покажуть грандіозну концертну програму на честь захисників із Хмельниччини
В Ужгороді стартував перший Відкритий конкурс юних органістів
«Орфей в пікселі»
Львівський органний зал відкриває Homin Center
Переможницею «RECITAR CANTANDO» стала Анна Богач
Презентація цифрової платформи та концерти: що чекає відвідувачів Музею Соломії Крушельницької у жовтні
Різнобарвний жовтень у Львівському органному залі: від ніжності клавіш до гучності труб
Чим порадує меломанів Національна опера у жовтні?
Напередодні світової прем’єри презентовано терйлер фільму «Обережно: Діти»
«Оперний театр у час історичних викликів: історична ретроспектива, сучасні меседжі»
Що презентує міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев-2025»?
«СХІД ОПЕРА ФЕСТ-2025»
Вперше в Україні здійснюється повний запис камерних симфоній Євгена Станковича
Про війну і надію: відкриття 31-го міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти»
Horowitz Competition 30
Сумська обласна філармонія взяла участь у міжнародному фестивалі в Іспанії
«Крила натхнення»
“Море. Ліс…” Україна. Литва
З 27 вересня по 11 жовтня відбудеться ХХХVI Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест-2025»
Органні імпрези
23 вересня виповнюється 153 роки від дня народження видатної української співачки Соломії Крушельницької (1872-1952)
Одеська опера відкриває світові нові голоси
Володимир Сивохіп більше не очолює Львівську філармонію
У Чернівецькому театрі розповіли про постановку першої опери Бортнянського «Креонт»
Директором Київського державного музичного ліцею імені Миколи Лисенка призначено заслуженого діяча мистецтв України Олексія Сергійовича Бояра.
День відкритих дверей у Музеї Соломії Крушельницької з нагоди дня народження співачки
«ЛІНІЯ ВОГНЮ»: повнометражний документальний фільм про українських рятувальників
«Варіації»
Про партеси: лекція Ольги Шуміліної. Супровідна освітня програма до концерту «Гомін»
19 вересня відзначає день народження Маестро Євген Станкович
«Медовий місяць» отримав приз імені Альберта Відершпіля на міжнародному кінофестивалі в Гамбурзі.
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
290510_012.jpg