Борис Блох, фортепіано | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Борис Блох, фортепіано
Квиток
Блох Борис
Пірієв Олександр Валерійович
м. Київ
30 березня 2016, середа, 07:00
Концертний зал Будинку актора
Борис Блох, фортепіано

Для свого першого сольного уонцерту у Києві цього року музикант підготував надзвичайно яскраву програму з творів визначних романтиків в історії музики: Фредерика Шопена, Франца Шуберта та Ференца Ліста.

Борис Блох, фотрепіано

Борис Блох переможець значущих фортепіанних міжнародних конкурсів, серед яких: конкурс молодих виконавців в Нью-Йорку (І премія, 1976 г.) та міжнародний конкурс ім. Ф. Бузоні в Больцано (І премія, 1978 г.).

Талановитий музикант виступав в якості соліста з відомим європейськими оркестрами Відня, Лейпцига, Берліна, Риму, Мілану, Будапешту Москви, Петербурга, Одеси, з численними оркестрами у США.

Серед диригентів, з якими виступав музикант потрібно назвати Лорина Маазеля та Кирила Кондрашина, Олександра Лазарєва та Олександра Дмитрієва, Адама Фішера та Павла Когана та багато інших видатних постатей. ін.

Борис Блох - частий гість на численних міжнародних музичних фестивалях: Зальцбурзького і Берлінського, Люцернського і Фламандського, Шопенівського фестивалю в польських Душниках.

У 1989 р. за видатний внесок в розвиток міжнародної Лістіани Блоху була присвоєна золота медаль міжнародного Листовского суспільства у Відні.

З 1991 року починається диригентська кар'єра Б.Блоха. І сьогодні він поєднує насичену концерту діяльність з посадою художнього керівника Одеської Опери.

Е-Квиток


Виконавці: Борис Блох
Музикознавці: Олександр Пірієв
Концертні організації: Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”
Джерело: Будинок актора


Медіа:


      © 2008-2022 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
61.jpg