«В День св. Валентина» | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
«В День св. Валентина»
Юсипей Роман
Академічний камерний оркестр
Бурко Сергій
м. Львів
14 лютого 2018, середа, 07:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
«В День св. Валентина»

14 лютого, в найромантичніший день року, Львівська філармонія запрошує зануритися у хвилі танго від майстра цієї пристрасної музики — Астора П’яцолли. У доробку аргентинського композитора – понад 300 танго та 50 саундтреків до фільмів. 14 лютого їх виконуватиме Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» під керівництвом Сергія Бурка й віртуоз-акордеоніст Роман Юсипей. Сергій Бурко зазначив, що танго — це символ, який об’єднує закохані серця.

У програмі, окрім творів Астора П’яцолли, прозвучать танго французького акордеоніста Рішара Гальяно, Карлоса Гарделя, Херардо Матоса Родрігеса, Анхеля Вільольдо. На концерті виконають трактування творів П’яцолли, написані Мирославом Скориком спеціально для Романа Юсипея, який солюватиме цього вечора. Його виступ зі скрипалем Андрієм Чайковським стане однією з кульмінаційних точок вечора. Юсипей — випускник Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, який гастролював у Німеччині, Великобританії, Франції, Нідерландах, Бельгії, Швейцарії, Італії, Польщі, Японії, Казахстані та на Мальті. У Львові також виступав неодноразово, а Львівську філармонію називає своєю улюбленою.

Андрій Чайковський — вихованець оркестру “Віртуози Львова”, концертмейстр Львівської опери. У програмі вечора — оригінальне поєднання баяна та струнних, зокрема, цикл з семи танго про кохання. Роман Юсипей зазначив, що настроєм концерту, безперечно, буде пристрасть і — гострота відчуттів. Супроводжувати концерт буде художнє слово Софії Іванової. Запрошуємо на романтичне побачення з іскрами чарівного танцю!

Виконавці:
РОМАН ЮСИПЕЙ – БАЯН
АНДРІЙ ЧАЙКОВСЬКИЙ – СКРИПКА
АКАДЕМІЧНИЙ КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР «ВІРТУОЗИ ЛЬВОВА»
СЕРГІЙ БУРКО – ДИРИГЕНТ

Колективи: Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"
Виконавці: Роман Юсипей
Диригенти: Сергій Бурко
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2022 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg