У Запоріжжі яскраво закриють симфонічний сезон із зірковими гостями  | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
У Запоріжжі яскраво закриють симфонічний сезон із зірковими гостями 
Монастирська Людмила
Коваль Василь Севернович
У Запоріжжі яскраво закриють симфонічний сезон із зірковими гостями 
30 травня, п'ятниця
Поширити у Facebook

1 червня у Запорізькій обласній філармонії відбудеться закриття 68-го симфонічного сезону з зірками опери.

У Запоріжжі вдруге виступить оперна діва світового масштабу - народна артистка України, лауреатка Національної премії України імені Тараса Шевченка, солістка Національної опери України Людмила Монастирська. Її унікальне сопрано підкорило найпрестижніші сцени світу від Метрополітен- опера в Нью-Йорку до Королівського оперного театру Ковент-Гарден у Лондоні.

В Людмили Монастирської неймовірно красивий голос - її спів журналістка zprz.city мала можливість почути сьогодні під час репетиції концерту- закриття симфонічного сезону у філармонії.

Вперше у Запоріжжі виступить заслужений артист України, оперний співак, тенор Владислав Горай. Він працює в Одеському національному академічному театрі опери та балету з 1993 року.

Владислав Горай - лауреат премії національного конкурсу камерної музики у Хмельницькому та премії Міжнародного конкурсу вокалістів імені Антоніна Дворжака (Карлови Вари, Чехія), бере активну участь у міжнародних оперних проєктах у Римі, Ліоні, Страсбурзі, Парижі, Амстердамі, Цюриху, Брюсселі, Лісабоні, Кишиневі та інших культурних центрах.

За диригентським пультом буде головний диригент оркестру, доктор мистецтв, заслужений артист України Василь Коваль.

На концерті прозвучать арії, дуети, оркестрові твори з опер Дж. Верді, Дж. Пучіні, Р. Леонкавалло, Г. Доніцетті та перлини української музики: твори Л. Колодуба, А. Кос-Анатольського, М. Лисенка та інші твори.

"Дуже багато оперних номерів прозвучать вперше на сцені Запорізької обласної філармонії. Зокрема, з опери "Паяци" Руджеро Леонкавалло, "Бал- маскарад" Джузеппе Верді.

Частіше приходьте до філармонії. тому, що тут звучить музика, справжня - українська і світова", - запросив слухачів Василь Коваль.

"Мабуть, такого яскравого закриття симфонічного сезону у нас ще не було", - говорила про концерт 1 червня керівниця Запорізької обласної філармонії Ірина Конарева на пресконференції, присвяченій цій події.

1 червня о 16.00 - концерт-закриття симфонічного оркестру філармонії з зірками опер. Квитків залишилось вже дуже мало.

А 13 червня філармонія закриває концертний сезон гала-концертом "На біс" за участю відомих солістів, джаз-бенду "Music men" і академічного козацького ансамблю пісні і танцю "Запорожці".









Автор: Олійник
Виконавці: Людмила Монастирська
Диригенти: Василь Коваль
Концертна організація: Запорізька обласна філармонія
Концертний зал: Великий концертний зал ім. М. І. Глінки Запорізької обласної філармонії
Джерело: zprz.city



Інші:

Червень ставить крапку у філармонійному сезоні…
У Львові вшанують видатного композитора Мирослава Скорика
Зеленський призначив гранти 16 молодим діячам мистецтв
Луганська обласна філармонія та "Культурний десант" проводять на Львівщині концерти для українських захисників
У Запоріжжі яскраво закриють симфонічний сезон із зірковими гостями 
Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка
Українські активісти виграли суд у Німеччині проти диригента, що підтримував російську оперну співачку Анну Нетребко
«Графічна музика: коли партитура стає мистецтвом»
50 концертів та виставка: червень в Львівському Органному залі
Події червня від Національного будинку музики
Філармонія Дніпра запрошує на грандіозне закриття симфонічного сезону
Українська музика на Java Jazz Festival 2025
Вчені відтворили образ Людвіга ван Бетховена
У Національній Опері понад 150 артистів з різних країн виконають твори Моцарта та Відманна
У Чернівцях попрощаються з видатним музикантом та композитором
Кличко вручив премію "Київ" митцям: хто отримав нагороду
У Швеції викрили пов'язаних із путіним росіян, які обманним шляхом проводили музичні конкурси
Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка
Вечір оперних арій
«Золотий обруч» - нове сценічне прочитання класики
«Багатоголосся. Барви України»
Сила традиції та нові сенси: чим здивує KharkivMusicFest 28 та 29 травня
Концерт «Легіт»: INSO-Львів, Академія музики та французький диригент — у Львові та Івано-Франківську
1 червня: Львівська філармонія запрошує на події, присвячені Мирославу Скорику
«Ретро Муз Фест»
Віват, Примадонна!
Повернення «Золотого обруча»: премʼєра у Львівській опері в постановці Івана Уривського
Піші екскурсії від Музеїв Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича: весняна прогулянка містом музики
Закриття 68-го Запорізького симфонічного сезону
«Гія Канчелі 90»
На сцені Нацопери відбудеться прем'єра балету "Лісова пісня"
До 20-річчя вистави «Наталка Полтавка» у Театрі імені Івана Франка відкриється ювілейна виставка
Філармонія Дніпра запрошує на закриття симфонічного сезону
Стартує III музичний фестиваль "Рівненські класичні резиденції"
Хореографиня Катерина Курман - лауреатка премії імені Анатолія Шекери 2025 року
Оперна співачка Зоряна Кушплер презентує у Львові нотну збірку українських арій і романсів та проведе вокальний майстерклас
Концерти в Одеському Ботанічному саду відкривають сезон
Народний камерний хор "Лукаш" відсвяткував своє 20-річчя
Житомирська обласна філармонія запрошує на відкриття Всеукраїнського фестивалю камерної музики
LISOVA: сучасна вистава відкриється вже 24 травня в Одеському оперному
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
ieyc2xxtkrba44sg.jpg