У Львові і вшанували пам'ять композитора Мирослава Скорика | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
У Львові і вшанували пам'ять композитора Мирослава Скорика
Скорик Мирослав Михайлович
У Львові і вшанували пам'ять композитора Мирослава Скорика
13 липня 2020, понеділок
Поширити у Facebook
Джерело: ГалIнфо

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, сьогодні, 13 липня, на Личаківському кладовищі вшанували пам'ять композитора Мирослава Скорика.

Композитору та музикознавцю, Герою України Мирославу Скорику могло б виповнитися 82 роки.



На Личаківському кладовищі зібралися рідні Мирослава Скорика: дружина Андріана Скорик та донька Мілана Скорик. Поклали квіти до могли композитора заступник голови ОДА Іван Собко, заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Тетяна Плугатор, керівник відділу мистецтв та розвитку культури Василь Гладкий.

Вшанували пам'ять маестро й працівники Львівської національної філармонії, зокрема генеральний директор філармонії Влодимир Сивохіп, заступник генерального директора Василь Шемелинець та директор концертного залу Тарас Грудовий.

"Дуже прикро, що сьогодні ми не відзначаємо день народження Мирослава Скорика як зазвичаи, знаючи, що він десь сидить за своім роялем і приимає вітання и обіими рідних та близьких иому людеи. Смерть маестро стала вельми сумною новиною, для усіх тих, хто иого любив, ним захоплювався і надихався.
Мирослав Скорик був одним з наияскравіших представників сучасного покоління композиторів. З иого відходом у вічність завершилася ціла епоха в украінському музичному мистецтві. Проте, иого внесок у музичну історію нашоі краіни настільки великии і важливии, що ми будемо пам'ятати иого століттями. Мирослав Скорик не лише був візитівкою Львова та світочем украінськоі музики , а и своєю творчістю та здобутками прославляв Украіну у всьому світі. Світла пам'ять і вічна шана композитору", - зазначив заступник голови ОДА Іван Собко.


Композитор:Мирослав Скорик
Джерело: ГалIнфо



Інші:

У Києві вперше презентують оперу "Матері Херсона" про викрадення росією українських дітей
Балет про Малевича та "Жізель": у Нацопері анонсували прем'єру
XVI Міжнародний фестиваль інструментальної музики "Сонячні кларнети 2026": 11-13 травня у Житомирі
Оперна студія НМАУ
Свій 90-річний ювілей відзначає Володимир Анатолійович Лукашев
Молоді актори на сцені
«ВІРТУОЗИ 45»
«Русалонька»
Заплануйте травень у музеях Крушельницької та Людкевича
Проєкт Crossing Oxus / «Пересікаючи Окс» представлять на Cannes Docs 2026
Харківська філармонія привітала з ювілеєм живу легенду Григорія Грумберга
"Незламні 2026": Ukrainian Freedom Orchestra проведе п'ятий міжнародний тур на підтримку України
У Дніпрі пенсіонерів навчають грі на музичних інструментах і вокалу
«Нерадянська» українська радянська музика. У Києві представлять книгу про життя композитора Бориса Лятошинського
Президент України Володимир Зеленський призначив гранти молодим діячам мистецтва
В Національній філармонії України триває міжнародний інклюзивний проєкт «Безбарʼєрні вікенди у філармонії: долаємо стереотипи»
У Запоріжжі відбувся відкритий конкурс юних піаністів Piano Time by C. Bechstein
Неповторний Микола Кондратюк! Пам’ятаємо!
Богдана Фроляк іменинниця!
У Львові 21 червня відбудеться "Свято музики", організатори планують зібрати кошти на дрони для ЗСУ
Національний стенд на Classical:NEXT 2026
Наталія Мацак залишила Нацоперу після скандалу з "Лебединим озером"
День памʼяті Євгена Лисика
Мінкульт проведе вибори ректора Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка у 2026 році
«Вільна Сцена» — маніфест нового покоління незалежного мистецтва
Згадуємо Алемдара Караманова
Світло і радість у музиці Іспанії та Латинської Америки
Бути жіночною під час війни – це мистецтво: історії херсонок
Перший в Україні: запорізький диригент став переможцем престижного конкурсу
Травень в Національній філармонії України
“Гомін Центр” Львівського органного залу кличе в травні на концерти, лекції та музичні заняття
Травневі події у Національній опері України
Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
24 квітня підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу юних баяністів-акордеоністів імені Анатолія Білошицького
Травень у Львівському органному залі: 65 подій, іноземні зірки та хор “Гомін”
У Львівській національній опері розпочалися репетиції нової постановки театру – опери «Фауст» французького композитора Шарля Гуно
Травень у «Харків Опера»
У Харкові ввечері 24 квітня в одному з безпечних просторів міста відкрився KharkivMusicFest-2026.
З 22 по 24 травня 2026 року в Гарлемі (Нідерланди) відбудеться фестиваль сучасної української культури PROMIN’ 
Львівський органний зал запрошує на події до Дня міста Львова
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
MG_5662.jpg