Збережемо життя | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Збережемо життя
Квиток
Божик Олександр
м. Львів
28 січня 2015, середа, 07:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Збережемо життя

Збережемо життяЛьвівська обласна філармонія та заслужений артист України Ігор Богдан (з 1992 року митець мешкає в канадському Калгарі) проведуть концерт на підтримку 80-тої окремої аеромобільної бригади ВДВ Збройних Сил України.

У благодійнійному концерті візьмуть участь молоді відомі виконавці у жанрі естрадної та інструментальної музики. Це Наталка Карпа, Лілія Ваврін, Андрій Заліско, Назар Савко, Олександр Божик, Владислав Левицький, Ярина Романів.

Як заначає Ігор Богдан, концерт покликаний насамперед зберегти життя наших захисників у зоні АТО та підтримати сім’ї, члени яких загинули під час Майдану та під час воєнних дій на Сході України. «Мені хотілося об’єднати молодих виконавців, моїх друзів і спільно підтримати нашу Українську Армію. Ніхто не відмовився. Дуже приємно, що директор філармонії Володимир Сивохіп підтримав цю благодійну акцію».

Вечір буде особливо з піднесеним патріотичним настроєм, адже на благодійний концерт приїде київська делегація з національної гварідії «Айдар» та «Золотих воріт», яким керує Михайло Гаврилюк. Він також буде присутній на концерті.

Концерт триватиме понад дві години. Серед багатьох інструментальних та естрадних композицій звучатимуть і нові пісні, написані про сьогоднішні події в Україні. Зокрема, пісня на мелодію «Сумний святий вечір у 46 році» – «Сумний святий вечір у зоні АТО», а також пісні, присвячені пам’яті Небесної Сотні. Прозвучить також версія на відому пісню про Володимира Путіна.

Львівська обласна філармонія запрошує львів’ян та гостей міста разом виконати наш обов’язок. Придбайте квиток на концерт 28 січня – збережемо життя наших захисників. А виконавці обіцяють направду вартісний концерт.

Долучаймося до важливої справи, бо тільки разом ми зможемо допомогти нашій країні відновити мир.

Віримо, що наша солідарність буде тільки зростати, щоб ми не змарнували те, що здобули.

Вартість квитків, грн: 50, 70, 90, 120, 150, 200
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи не дійсні!
Інформація за телефоном - 096 0 200 400

Е-Квиток


Виконавці: Олександр Божик
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2022 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg