«Сучасні Віртуози» звучатимуть на інструментах одного майстра | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
«Сучасні Віртуози» звучатимуть на інструментах одного майстра
Півненко Богдана
Академічний камерний оркестр
Бурко Сергій
Пуцентела Мирослав Степанович
«Сучасні Віртуози» звучатимуть на інструментах одного майстра
Міжнародний фестиваль музичного мистецтва "Віртуози"
2 червня 2014, понеділок
Поширити у Facebook
Джерело: Львівська філармонія

"Сучасні Віртуози" звучатимуть на інструментах одного майстра5 червня у рамках Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози» у Львівській філармонії Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» презентує концертну програму «Сучасні Віртуози» віртуозно-романтичних творів юного Джоаккіно Россінні, класика-романтика Петра Чайковського та запального Нікколо Паганіні.

Вперше на Міжнародному фестивалі музичного мистецтва «Віртуози» з оркестром «Віртуози Львова» виступатиме київська скрипалька, заслужена артистка України Богданна Півненко. Вона виконає відомий твір Нікколо Паганіні – Концерт № 1, еталон скрипкової віртуозності.

Популярні твори, що увійшли до програми концерту, є на слуху у багатьох меломанів, які залюбки приходять послухати виконання творів в інтерпретації оркестру «Віртуози Львова». Слухач порине в різні епохи та стилі.

Львів’яни насолодяться ексклюзивним звучанням творів, адже оркестр виконуватиме їх на інструментах родини майстрів, які мають добре ім’я в світі і вже створили понад 300 музичних інструментів – родини Пуцентели. Їхні інструменти звучать в руках високих майстрів і Америки, і Європи. Мирослав, Наталя та Орест Пуцентели виготовляють струнні інструменти за старовинними математичними правилами конструювання.

Концертна програма «Сучасні Віртуози», як одна з родзинок фестивалю «Віртуози», буде чудовим початком прекрасної пори року – літа, а також стане приємним відпочинком і для львів’ян, і для гостей міста, і подарує позитивний літній настрій.


Автор: Ольга Максим’як
Колектив: Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"
Виконавець (артист): Богдана Півненко
Диригент: Сергій Бурко
Концертна організація: Львівська обласна філармонія
Концертний зал: Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Майстер: Мирослав Пуцентела
Конкурс (фестиваль): Міжнародний фестиваль музичного мистецтва "Віртуози"
Джерело: Львівська філармонія



Інші:

В Україні запустили boychukists.com — першу платформу про бойчукізм.
Вийшов документальний фільм «Кірт» про українського військового Кирила Беркаля
В Україні створили музичний проєкт, присвячений авторам «Розстріляного відродження»
«Мистецька Фортеця»
Сучасні композитори створили музику, присвячену українському індустріальному Сходу
Балет «Мавка» Вікторії Польової – нова прем’єра Львівської національної опери у постановці творців «Тіней забутих предків»
Stabat Mater - особливий твір Олександра Родіна
Виставковий проєкт «Хліб» в Українському Домі
Музика моря, відваги, заліза та бетону
Ректорка Харківського університету мистецтв увійшла до наглядової ради Українського культурного фонду
У Відні розпочався Європейський тиждень сучасної опери
«Пісня на добро»
Класика зі смаком джазу
Тут живе Різдво: понад 30 подій у святковому сезоні Органного залу
Магія наближається...
Музика солідарності: сучасна польська композиторка Александра Брейза в Національній філармонії України
Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака. Відкриття
«Перетинаючи темряву» — з’явився перший диск українських творів для саксофона і фортепіано
Оркестр під зорями
Голос серця
Анімаційний документальний фільм «Я померла в Ірпені» української режисерки Анастасії Фалілеєвої отримав європейську премію Emile
Головна театральна подія року: 7 GRA визначить лавреатів
«Бароко без меж»
Кері-Лінн Вілсон виступить у Львові із великими прем'єрами
Хвилі і музика: Театр ім. Лесі Українки готує прем'єру вистави "Легенда про піаніста" з професійним джазменом у головній ролі
VIII Міжнародний музичний фестиваль
DA PACEM DOMINE
ФОРУМ INVEST ART FORUM / ART CAPITAL
До календаря ЮНЕСКО додали ювілеї композитора «Щедрика» та Києво-Печерської лаври
День відкритих дверей у Музеї Соломії Крушельницької
Музика – тіло образів, звук – дія: «Реквієм» Моцарта у Театрі Франка
Маестро, який творить музику серцем
12 листопада - Всесвітній день балету
Капела «ДУМКА» відправиться на гастролі до Нідерландів
«Літні спогади»
Перелік літературно-мистецьких творів (довгий список) на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2026
Класика під зорями «Моцартіана»
«Мавка» від творців балету “Тіні забутих предків”
Відомого співака-путініста ганебно вигнали з італійської сцени
Kyiv Baroque Fest – 2025
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
212.jpg