На «Китайський Новий рік» оркестр «Віртуози Львова» подарує льв’янам та гостям міста свій авторський проект «4×4» | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
На «Китайський Новий рік» оркестр «Віртуози Львова» подарує льв’янам та гостям міста свій авторський проект «4×4»
Каськів Олег
Академічний камерний оркестр
Бурко Сергій
На «Китайський Новий рік» оркестр «Віртуози Львова» подарує льв’янам та гостям міста свій авторський проект «4×4»
16 лютого 2015, понеділок
Поширити у Facebook

4+4 «Пори року» знаменитого італійця Антоніо Вівальді та всесвітньо популярного короля танго під орудою народного артиста України Сергія Бурка звучатимуть у концертному залі Львівської обласної філармонії.

За словами Сергія Бурка: «Впродовж років у проекті виступали талановиті виконавці – це молоді львівські скрипалі Лідія Футорська, Андрій Чайковський, Назар Пилатюк, скрипалі з-за кордону – Наталія Валевська (Польща), Микола Савченко, лауреат першої премії імені Петра Чайковського (Росія), блискучий скрипаль Ліліо Прунару (Румунія), який навчався у Швейцарії, а зараз є першою скрипкою Амстердамського оркестру, львів’янки Соломія Сорока та Соломія Івахів, які мешкають у США.

Європейський новий рік розпочинається із зими, хоча природа оживає навесні. Китайський новий рік, як правило, починається з весняним періодом. У «Щедрику» є слова «щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка». А ластівка прилітає разом з настанням у природі тепла».

Соліст цьогорічного проекту «4×4» Олег Каськів – лауреат понад десяти міжнародних конкурсів. Свого часу він став відомим львівським скрипалем, який закінчив Львівську музичну школу імені Соломії Крушельницької. Зараз він викладає у швейцарській музичній академії та женевській консерваторії, є солістом-інструменталістом, і виступає з багатьма оркестрами світу у різних країнах світу. У нього дуже насичена концертна діяльність. У листопаді минулого року соліста Олега Каськіва і оркестр «Віртуози Львова» дуже тепло приймала швейцарська аудиторія. Скрипаль Олег Каськів має власний виконавський імідж та авторитет, є музикантом високого рівня, цікавим скрипалем, і це стане подією для меломанів, поціновувачів музики Вівальді і Пяццолли.


Колективи: Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"
Виконавці: Олег Каськів
Диригенти: Сергій Бурко
Концертна організація: Львівська обласна філармонія
Концертний зал: Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Джерело: Львівська філармонія



Інші:

Вперше в Україні буде здійснено масштабний запис усіх камерних симфоній Євгена Станковича
Оркестр Львівської національної філармонії анонсує серію програм травмочутливого мистецтва
Згадуємо Богодара Которовича
Вчені довели, що Моцарт допомагає при епілепсії
Премʼєрою музичної вистави «Патріот» відкриє восени 44-й сезон Київська опера на Подолі
У Черкасах відбувся музичний вечір у літньому дворику
Міжнародний фестиваль «Дзеркало» розкриває програму: яку музику гратимуть цього літа у Львові
Театр Куліша закрив сезон у Херсоні
Липневі концерти у Музичному салоні Національної філармонії
В Полтавській обласній філармонії відбувся концерт класичної музики
У Вінниці відбувся концерт Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського Радіо
"Дударик" заспівав у Ватикані під час ювілейного паломництва УГКЦ
Сумська філармонія завершила потужний 87-й сезон
80 мистецьких шкіл Дніпропетровщини отримали музично-теоретичні книжки
Оперна співачка Мар'яна Мазур здобула перемогу на міжнародному конкурсі в Італії
Що підготувала Національна опера під завісу свого 157-го сезону?
"ДніпроОпера" завершила 51-й театральний сезон
У липні у Львівському органному залі відбудеться понад 50 подій
Азербайджан "банить" російську культуру: скасовано всі заходи
Львівський хор "Гомін": що в репертуарі музикантів, які підкорили користувачів соцмереж піснею "Цей сон"
Людмила Монастирська: «Для мене співати – як дихати»
Метрополітен-опера опублікувала уривок нової постанови про викрадення українських дітей
Липнева програма в Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької
У Дніпропетровському історичному музеї ім. Яворницького відкрилась виставка народних і традиційних музичних інструментів
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №424/2025
Авторський проєкт Наталії Половинки у музичній виставі об'єднає давні духовні напіви України та шедеври європейської музики
Артисти Полтавської філармонії взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Конституції України
Авторське право для композиторів: як побудувати цивілізований ринок?
У Житомирській обласній філармонії завершили 87-й концертний сезон
Завершення 51 сезону: В Дніпровському театрі опери та балету відбудеться Гала-концерт
У Харкові покажуть оперу, яка змінила українське мистецтво
У Хмельницькій обласній філармонії проведуть концерт класичної музики
Яскраве подружжя з українським корінням: Олена Зеленська зустрілася з відомими гостями з Нью-Йорку
Благодійний органний концерт до Дня Конституції проведуть у дубенському костелі
У "Схід Опера" готують сучасну інтерпретацію "Енеїди" Лисенка: коли прем'єра
85 років музичної величі: у Тернополі урочисто відзначили ювілей обласної філармонії
Аншлагове завершення сезону хору "Гомін"
Юна харків’янка перемогла на конкурсі піаністів у Франції
«Зерно джазу». Закриття ХХХ сезону «Віртуозів Львова»
У Львівському органному залі відбудеться світова премʼєра Симфонії №2 для солістів, хору, органа та симфонічного оркестру Івана Остаповича!
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
110711_051.jpg