Зірка Мстислава Ростроповича. まゆ杵島 | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Зірка Мстислава Ростроповича. まゆ杵島
Полянський Олег
м. Київ
23 березня 2011, середа, 07:00
Галерея Фонду сприяння розвитку мистецтв
Зірка Мстислава Ростроповича. まゆ杵島
«Еspecial WEEKEND»

Маю Кішіма (скрипка, Японія) 23 березня з єдиним концертом у Києві в межах українського концертного туру виступить відома японська скрипалька Маю Кішіма та піаніст Олег Полянський

Мистецька подія відбуватиметься у межах циклу концертів камерної музики Music-review WEEKEND, який організований Національним порталом академічної музики Music-review Ukraine та Фондом сприяння розвитку мистецтв.

Мстислав Ростропович відкрив світові ім'я талановитої японської скрипальки Маю Кішіми, яка в 13 років стала лауреатом престижного Міжнародного конкурсу скрипалів імені Венявського. У 2010 році вона стала фіналісткою Міжнародного конкурсу імені королеви Єлизавети в Брюсселі.

За перші роки своєї творчої діяльності Маю Кішіма вже зіграла з провідними симфонічними оркестрами під керуванням іменитих диригентів, серед яких Мстислав Ростропович та Володимир Ашкеназі, з яким записала альбом класичної скрипкової музики, а пізніше і свій сольний СD під назвою «Чакона».

У Києві Маю Кішіма виступить у дуеті з відомим піаністом сучасності, лауреатом міжнародного конкурсу імені Чайковського Олегом Полянським. Грати молода скрипалька буде на скрипці роботи італійського майстра XIX століття Джузеппе Рокка.

У столиці України звучатиме концертна програма з кращих скрипкових та камерно-інструментальних творів. Серед них Сонати Й. С. Баха та С. Прокоф’єва.

Концерт відбудеться традиційно на сцені галереї Фонду сприяння розвитку мистецтв (вул. Фролівська 1/6) в середу, 23 березня 2011 року.


*****************************
Довідки та бронювання квитків за телефоном: (044) 228-91-55
*****************************
Кількість квитків обмежена!!!

Автори: Редакція
Виконавці: Олег Полянський
Концертні організації: Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”

      © 2008-2022 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110219_710.jpg