Голос бароко | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Голос бароко
Миненко Юрій
Київський камерний оркестр
Кофман Роман Ісаакович
м. Київ
5 липня 2017, середа, 07:00
Глядачевий зал Національної Опери України
Голос бароко
Юрій Миненко (контртенор) та Камерний оркестр. Диригент - Роман Кофман

Юрій Миненко підкорив найкращі оперні сцени світу і в останні дні Київського театрального сезону вразить своїм унікальним голосом, який з легкістю долає 3 октави!

Він - єдиний countertenor в світі та єдиний українець, який зміг потрапити у фінал світового конкурсу співаків «BBC Cardiff Singer of The World»!

Його голос вважають сучасним еталоном музичного стилю бароко!   

Улюбленець концертних залів та оперних театрів Амстердама і Вашингтона, Відня і Хемніца, Лозанни і Парижу виконає шедеври Ріккардо Броскі, Леонардо Вінчі, Антоніо Вівальді, Георга Фрідріха Генделя, Генрі Перселла, Крістофа Глюка і Джуліо Каччіні.

Співак виступить у супроводі камерного оркестру, зібраного з кращих солістів-віртуозів диригентом Романом Кофманом – одним з найвідоміших диригентів Європи. Маестро презентує в Україні надскладні програми та запрошує до Києва своїх друзів - геніальних музикантів з усього світу. Роман Кофман вважається великим інтерпретатором музики бароко, тому концерт з Юрієм Миненком обіцяє подарувати неповторні моменти відкриття найтонших нюансів цього жанру і стилю.

Юрій Миненко: «Барокова музика може бути і витонченою, і кришталевою, і нестримною, як рок-музика. Коли контртенори збираються разом, у нас виходить практично рок-концерт! Публіку просто качає. Моя мрія — привезти в Україну трьох-чотирьох контртенорів і зробити тут такий концерт, який просто переверне свідомість публіки!»

Колективи: Київський камерний оркестр
Виконавці: Юрій Миненко
Диригенти: Роман Кофман
Концертні організації: Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка
Джерело: Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка

      © 2008-2022 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
080910_019.jpg