«Таланти України» | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
«Таланти України»
Академічний камерний оркестр
Крячок Василь
м. Львів
19 березня 2017, неділя, 06:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
«Таланти України»

Виконавці:
Поліна Романенко
Лана Герасименко
Анна Небаба
Владислав Воробйов
Богдана Сав'юк
Еліна Мостова
Софія Рзаєва
Олександра Макарова
Іванна Зіброва
Заслужений діяч мистецтв України Василь Крячок – диригент (Маріуполь)

Програма:
Вольфганг Амадей Моцарт. Турецьке рондо
Фріц Крейслер. Прелюдія і алегро (в стилі Пун’яні)
Вольфганг Амадей Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром № 23, Ля мажор (I частина)
Антоніо Вівальді. Концерт для двох скрипок з оркестром, ля мінор (I частина)
Вольфганг Амадей Моцарт. Концерт для скрипки з оркестром № 5 (I частина)
Пабло Сарасате. «Хабанера»
Фелікс Мендельсон. Концерт № 2 для фортепіано з оркестром, ре мінор (I частина)
Саверіо Меркаданте. Концерт для флейти з оркестром, мі мінор (I частина)
Антоніо Вівальді. Концерт для скрики з оркестром з циклу «Пори року» («Літо»)
Людвіг ван Бетховен. Романс для скрипки з оркестром, Фа мажор


Мистецтво здатне вибудувати міцні місточки там, де нічому іншому це не під силу. Минулої осені понад 60 юних музикантів поїхали в Маріуполь на конкурс “Музичний листопад”. 19 березня 11 лауреатів цього конкурсу виступлять на сцені Львівської філармонії у супроводі Академічного камерного оркестру «Вірутози Львова» під диригуванням Сергія Бурка. 

Здійснити цей проект дозволила співпраця двох оркестрів — львівського  “Віртуози Львова” та маріупольського «Ренесанс”. За словами Сергія Бурка, вже понад два роки музиканти «Віртуозів...» їздять в гості на Схід і запрошую друзів до Львова, щоб підтримати їх у важкі часи та розробляти більше спільних проектів. Разом з “Ренесансом” вони вже успішно виступали на фестивалях в Україні та Польщі. 27 березня — презентуватимуть програму “Три Моцарти” у Києві, у стінах національної філармонії України. А в планах — підкорення європейських концертних залів. 

Диригент Сергій Бурко розповів, що він був у складі журі конкурсу молодих талантів «Музичний листопад», який відбувся восени 2016 у Маріуполі. За його словами, приїхало понад 60 дітей-учасників: від наймолодшого віку до студентського. Було декілька категорії змагання — і струнні, і духові. «Найважливішою ознакою є те, що всі вони мали можливість виступити з професійним оркестром у Маріуполі. «Ренесанс» грав з усіма учасниками нон-стоп! Це був унікальний момент, — зазначив Сергій Бурко. — Адже не кожен молодий виконавець має змогу виступити з оркестром». Учасники конкурсу приїхали до Маріуполя не лише зі Сходу, а і з центральної України. А також зі Львова і Закарпаття. А 11 лауреатів отримали можливість виступити у Львові з «Віртуозами...».   

«За 16 км від Маріуполя, в Широкому відбуваються військові дії. І те, що 63 учасники приїхали на конкурс — це великий успіх нашого проекту, — поділився диригент «Віртуозів...» — Я бачив, як горять оті тих дітей. Вони дійсно талановиті. Виступ у Львові — це великий стимул та подія для них. А співпраця з «Ренесансом» — це свідчення єдності наших ідей та надій на майбутнє”.
19 березня юні музиканти виконають твори Вівальді, Моцарта, Мендельсона, Бетховена, Сарасете та інших відомих композиторів. 

Колективи: Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"
Диригенти: Василь Крячок
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2022 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg