Візуальна реальність музики | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Візуальна реальність музики
Ботвінов Олексій
м. Одеса
22 квітня 2015, середа, 07:00
Великий концертний зал Одеської обласної філармонії
Візуальна реальність музики
ПРЕЛЮДІЯ ДО ФЕСТИВАЛЮ «ODESSA CLASSICS» 2015

22 квітня в великому залі Одеської обласної філармонії Заслужений артист України Олексій БОТВІНОВ представить нову версію свого знаменитого проекту «Візуальна реальність музики». Відео-інсталяцію здійснить провідний український ві-джей «Videomatics».

Одеський піаніст Олексій Ботвінов відомий не тільки блискучими інтерпретаціями класичних творів, а й постійним пошуком нових форм. Один з найуспішніших його проектів - «Візуальна реальність музики», в якому гра на роялі поєднується з відеокліпами, які створюються ві-джеєм прямо на очах у глядачів. Таке поєднання класики та відео дозволяє, насамперед, залучити молодих слухачів, які привчені телебаченням і комп'ютером до візуального сприйняття. Але при цьому музикант пропонує слухачам не «шлягерні» мелодії, а складні твори Баха, Шопена, Рахманінова, і – особливо – сучасного українського композитора Алемдара Караманова і нашого земляка Яна Фрейдліна.

Вже перший досвід «Візуальної реальності» (Одеса, 2009) показав абсолютну вірність обраної стратегії. При опитуванні слухачів з'ясувалося, що більшість з них ніколи раніше не відвідувала концерти класичної музики. І, тим не менш, чудово реагували на побачене і почуте.

Потім проект О.Ботвінова був успішно реалізований в Києві, Москві, Донецьку. Київський концерт на Софійській площі залучив понад 5000 глядачів. Фахівці стверджують, що такої кількості слухачів не збирав в Україні жоден концерт класичного мистецтва. Сюжети про цю подію показали у випусках новин майже всі провідні ТВ-канали, (1+1, ICTV, СТБ, Перший Національний та інші).

Концерт 22 квітня являє собою нову, доповнену версію мегауспішного проекту. Світлодіодний екран розміром 9 на 5,5 метрів, нові можливості комп'ютерної техніки, переосмислення візуальних образів вивели проект на принципово новий якісний рівень.

Ця програма стане свого роду прелюдією до міжнародного музичного фестивалю «ODESSA CLASSICS

Візуальна реальність музики


Виконавці: Олексій Ботвінов
Концертні організації: Одеська обласна філармонія
Джерело: www.botvinov.com.ua

      © 2008-2022 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
290510_016.jpg