Викладачам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського вручено державні нагороди | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Викладачам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського вручено державні нагороди
Копиця-Карабиць Маріанна
Рожок Володимир Іванович
Баштан Сергій Васильович
Гаврилець Ганна Олексіївна
Викладачам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського вручено державні нагороди
8 листопада 2013, п'ятниця
Поширити у Facebook

У приміщенні Міністерства культури відбулося вручення державних нагород працівникам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.
 
Викладачі Академії відзначені відповідно до Указу Президента України від 5 листопада 2013 року № 607/2013 «Про відзначення державними нагородами України працівників Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м. Київ» за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, збереження традицій вітчизняного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу діяльність та з нагоди 100-річчя заснування Академії.
 
 Державні нагороди отримали:
  
РОЖОК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
РОЖОК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ народився 25 серпня 1946 року в с. Хороше Озеро Ніжинського району Чернігівської області. Працює на посаді ректораНМАУ. 1997 року здобув науковий ступінь доктора мистецтвознавства, 1998 року – вчене звання професора, а  2008 року – почесне звання народного артиста України. У 2013 році – член-кореспондент Національної Академії мистецтв України. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з  10 лютого 1992 року.
БАШТАН СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ народився 21 січня 1927 року в с. Нові Бірочки Золотоніського району Черкаської області. Працює на посаді професора кафедри бандури. У 1980 році отримав вчене звання професора, а в 1995 році – почесне звання народного артиста України. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з 9 грудня 1968 року.
МАЙБОРОДА РОМАН ГЕОРГІЙОВИЧ народився 28 серпня 1943 року в с. Пелехівщина Глобинського району Полтавської області. Працює на посаді доцента кафедри сольного співу. В 1989 році отримав почесне звання народного артиста УРСР, а в 2011 році – вчене звання доцента. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з 1 вересня 2005 року.
РАДИК ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ народився 7 червня 1955 року в с. Прилипче Заставнівського району Чернівецької області. Працює на посаді декана вокально-диригентського факультету. В 1996 році отримав вчене звання доцента, в 1997 році – почесне звання заслуженого діяч мистецтв, а в 2011 році – вчене звання професора. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з 1 жовтня 2004 року.
 
 
ГУБАРЕНКО МАРИНА РОМАНІВНА народилася 22 червня 1938 року в м. Харкові. Працє на посаді завідувача кафедри зарубіжної музики. У 1984 році отримала науковий ступінь доктора мистецтвознавства, в 1985 році – вчене звання професора, а в 2008 році – заслуженого діяча мистецтв. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочала з 10 січня 1985 року.
 
 
ГАВРИЛЕЦЬ АННА ОЛЕКСІЇВНА народилася 11 квітня 1958 року в с. Видинів Снятинського району Івано-Франківської області. Працює на посаді деканаісторико-теоретичного, композиторського та іноземних студентів факультету. В 2005 році отримала почесне звання заслуженого діяча мистецтв, а в 2011 році – вчене звання професора. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 1 вересня 1993 року.
КОЗЛОВ ВАЛЕРІЙ ОЛЕГОВИЧ народився 18 травня 1947 року в м. Мурманськ (Росія). Працює на посаді професора кафедри спеціального фортепіано №2. В 1994 році отримав почесне звання заслуженого артиста України, а в 1996 році вчене звання професора. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочав з 5 квітня 1974 року.
 
ГРИНЬКІВ ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА народилася 3 лютого 1965 року в с. Білий Камінь Львівської обл. Працює на посаді в.о. доцента кафедри бандури. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 1 вересня 1996 року.
ГУМЕНЮК ТЕТЯНА КОСТЯНТИНІВНА  народилася 12 серпня 1957 року в с. Шевченкове Кілійського району Одеської області. Працює на посаді проректора з навчальної роботи. В 2003 році отримала наукову ступінь доктора філософських наук, а в 2004 році – вчене звання професора. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 16 жовтня 1998 року
ВОВК РОМАН АНДРІЙОВИЧ народився 13 травня 1947 року у Львові. Працює на посаді завідувача кафедри дерев’яних духових інструментів. В 2005 році отримав наукову ступінь кандидата мистецтвознавства та вчене звання доцента. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочав 2 вересня 1991 року.
 
КОПИЦЯ МАРІАННА ДАВИДІВНА народилася 15 квітня 1947 року в м. Києві. В 2007 році здобула вчене звання професора, а в 2010 році науковий ступінь доктора мистецтвознавства. Працює на посаді професора кафедри історії української музики та народної творчості. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з  1 вересня 1975 року.
ЛІФОРЕНКО ОЛЬГА ДМИТРІВНА народилася 30 липня 1946 року в м. Києві. В 1990 році отримала вчене звання доцента. Працює на посаді в.о. професора кафедри спеціального фортепіано №2. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 1 вересня 1967 року.



Композитори:Ганна Гаврилець
Музикознавці: Маріанна Копиця-Карабиць
Викладачі: Сергій Баштан
Діячі мистецтв: Володимир Рожок
Навчальний заклад: Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського
Конкурс (фестиваль): Міжнародний музичний гранд-фестиваль «VIVAT ACADEMIA»
Джерело: Міністерство культури України



Інші:

В сховищі Одеської опери готують прем'єру
Харків'ян кличуть пограти на цимбалах, що пережили "прильоти"
Вчать вокалу і грі на інструментах: у Дніпрі відкрилася релокована музична школа з Покровська
Музикант Львівської філармонії, що постраждав на війні, знову зможе грати
В Ужгороді лунатиме "Музика миру"
Бетховен | Шуберт. Симфонія № 6
До 1000-го дня повномасштабного вторгнення рф
Kyiv Baroque Fest – 2024
У Львівському органному залі вперше українською зазвучить найвідоміша англійська опера
У Рівному виступить легендарний британський диригент Стівен Еллері
В Одеському оперному театрі прем'єра шевченківської кантати-симфонії "Кавказ"
23 листопада у Києві вперше прозвучить на День пам’яті жертв голодоморів знаменита сюїта «Червона скрипка» під батутою Кері-Лінн Вілсон
Кульмінація театрального року: Фестиваль-Премія «GRA» назве найкращих
Триває підготовка до прем’єри «Молочайник»
“Дідона та Еней” зазвучить українською у Львівському органному залі
ПРЕМʼЄРА етноісторичного перформансу «Сила нації»
Прем'єра балету «Аліса в Задзеркаллі» в листопаді
Національний цирк України розпочав гастрольний тур Францією з різдвяною програмою «LE MIRACLE DE NOEL»
Національний симфонічний оркестр України під орудою маестро Володимира Сіренка, – відправляється у велике європейське гастрольне турне: 5 країн | 17 міст | 18 концертів
Зеленський нагородив українських митців у День працівників культури
Презентація альбому «Спадок»
11 листопада філармонія запрошує здійснити занурення у польську музику ХХ століття в День Незалежності Польщі
ІГРИ МУЗИКИ
У Києві відбудеться Kyiv Baroque Fest - 2024
Про перший в Україні віртуальний музей оперного театру
Стали відомі переможці мистецької премії імені Богдана Хмельницького 2024 року
Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт Академічного камерного оркестру
Конкурс на здобуття премії імені Л. М. Ревуцького у 2025 році
У Києві відбудеться прем'єра віднайденої опери “Креонт” Бортнянського
У Варшаві вже 2025 року планують зіграти уривки з опери, яку український композитор пише для "Метрополітен-опери"
“Арнольд Шенберґ. Той, хто змінив музику”
14 листопада в Миколаєві відбудеться прем’єра Херсонського театру Куліша «Молочайник»
ІІІ Всеукраїнський конкурс хорових диригентів імені Дмитра Загрецького
У Нью-Йорку знайшли раніше невідомий вальс Шопена
Шевченківська премія-2025: оприлюднили перелік претендентів
Урочистий концерт з нагоди відкриття Органного залу – подія де перетинаються історії, традиції та сучасність
3 листопада Оркестр Саксофонів гратиме на честь винахідника саксофонів Адольфа Сакса
У Львові в музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича: листопад, сповнений культурних подій
Українська скрипалька зі світовим ім’ям Віра Жук виступить у Львові з премʼєрною програмою!
Гастрольний листопад Одеської опери
      © 2008-2024 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
Фото051.jpg