Викладачам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського вручено державні нагороди | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Викладачам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського вручено державні нагороди
Копиця-Карабиць Маріанна
Рожок Володимир Іванович
Баштан Сергій Васильович
Гаврилець Ганна Олексіївна
Викладачам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського вручено державні нагороди
8 листопада 2013, п'ятниця

У приміщенні Міністерства культури відбулося вручення державних нагород працівникам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.
 
Викладачі Академії відзначені відповідно до Указу Президента України від 5 листопада 2013 року № 607/2013 «Про відзначення державними нагородами України працівників Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м. Київ» за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, збереження традицій вітчизняного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу діяльність та з нагоди 100-річчя заснування Академії.
 
 Державні нагороди отримали:
  
РОЖОК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
РОЖОК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ народився 25 серпня 1946 року в с. Хороше Озеро Ніжинського району Чернігівської області. Працює на посаді ректораНМАУ. 1997 року здобув науковий ступінь доктора мистецтвознавства, 1998 року – вчене звання професора, а  2008 року – почесне звання народного артиста України. У 2013 році – член-кореспондент Національної Академії мистецтв України. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з  10 лютого 1992 року.
БАШТАН СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ народився 21 січня 1927 року в с. Нові Бірочки Золотоніського району Черкаської області. Працює на посаді професора кафедри бандури. У 1980 році отримав вчене звання професора, а в 1995 році – почесне звання народного артиста України. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з 9 грудня 1968 року.
МАЙБОРОДА РОМАН ГЕОРГІЙОВИЧ народився 28 серпня 1943 року в с. Пелехівщина Глобинського району Полтавської області. Працює на посаді доцента кафедри сольного співу. В 1989 році отримав почесне звання народного артиста УРСР, а в 2011 році – вчене звання доцента. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з 1 вересня 2005 року.
РАДИК ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ народився 7 червня 1955 року в с. Прилипче Заставнівського району Чернівецької області. Працює на посаді декана вокально-диригентського факультету. В 1996 році отримав вчене звання доцента, в 1997 році – почесне звання заслуженого діяч мистецтв, а в 2011 році – вчене звання професора. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з 1 жовтня 2004 року.
 
 
ГУБАРЕНКО МАРИНА РОМАНІВНА народилася 22 червня 1938 року в м. Харкові. Працє на посаді завідувача кафедри зарубіжної музики. У 1984 році отримала науковий ступінь доктора мистецтвознавства, в 1985 році – вчене звання професора, а в 2008 році – заслуженого діяча мистецтв. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочала з 10 січня 1985 року.
 
 
ГАВРИЛЕЦЬ АННА ОЛЕКСІЇВНА народилася 11 квітня 1958 року в с. Видинів Снятинського району Івано-Франківської області. Працює на посаді деканаісторико-теоретичного, композиторського та іноземних студентів факультету. В 2005 році отримала почесне звання заслуженого діяча мистецтв, а в 2011 році – вчене звання професора. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 1 вересня 1993 року.
КОЗЛОВ ВАЛЕРІЙ ОЛЕГОВИЧ народився 18 травня 1947 року в м. Мурманськ (Росія). Працює на посаді професора кафедри спеціального фортепіано №2. В 1994 році отримав почесне звання заслуженого артиста України, а в 1996 році вчене звання професора. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочав з 5 квітня 1974 року.
 
ГРИНЬКІВ ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА народилася 3 лютого 1965 року в с. Білий Камінь Львівської обл. Працює на посаді в.о. доцента кафедри бандури. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 1 вересня 1996 року.
ГУМЕНЮК ТЕТЯНА КОСТЯНТИНІВНА  народилася 12 серпня 1957 року в с. Шевченкове Кілійського району Одеської області. Працює на посаді проректора з навчальної роботи. В 2003 році отримала наукову ступінь доктора філософських наук, а в 2004 році – вчене звання професора. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 16 жовтня 1998 року
ВОВК РОМАН АНДРІЙОВИЧ народився 13 травня 1947 року у Львові. Працює на посаді завідувача кафедри дерев’яних духових інструментів. В 2005 році отримав наукову ступінь кандидата мистецтвознавства та вчене звання доцента. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочав 2 вересня 1991 року.
 
КОПИЦЯ МАРІАННА ДАВИДІВНА народилася 15 квітня 1947 року в м. Києві. В 2007 році здобула вчене звання професора, а в 2010 році науковий ступінь доктора мистецтвознавства. Працює на посаді професора кафедри історії української музики та народної творчості. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з  1 вересня 1975 року.
ЛІФОРЕНКО ОЛЬГА ДМИТРІВНА народилася 30 липня 1946 року в м. Києві. В 1990 році отримала вчене звання доцента. Працює на посаді в.о. професора кафедри спеціального фортепіано №2. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 1 вересня 1967 року.Композитори:Ганна Гаврилець
Музикознавці: Маріанна Копиця-Карабиць
Викладачі: Сергій Баштан
Діячі мистецтв: Володимир Рожок
Навчальний заклад: Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського
Конкурс (фестиваль): Міжнародний музичний гранд-фестиваль «VIVAT ACADEMIA»
Джерело: Міністерство культури УкраїниДодати: Share on Facebook

Інші:

У Львові відкрили мультимедійну інтерактивну виставку старовинних музичних інструментів
«На батьківщині Василя Барвінського»
У Луцьку завершили капітальний ремонт концертного залу в музичній школі
Маріупольські музиканти повернулися з італійських гастролей
У Запорізькій обласній філармонії ювілей
Названо найпопулярнішого композитора 2018 року
Скрипаль-віртуоз Олександр Божик із концерту у Львові почне турне Західною Україною
Черкаському музею подарували унікальне фортепіано, створене німецькими майстрами
Від будинків творчості до філармонії: на Харківщині створюють умови для розвитку культури та мистецтва
Вперше в Україні виступить іспанський тенор Пласідо Домінго
«Різдвяний фестиваль» в Одеській опері
Підсумки #ЩедрикФест-2018
Як звучить музика янголів: "Щедрик" на органі
У Вінниці збереглось піаніно початку ХХ століття
У Парижі тривають українські культурні сезони
У Харкові відбудеться казковий концерт-аудіоспектакль про симфонічний оркестр
Новорічний концерт під керуванням Оксани Линів з успіхом пройшов у Тіролі
Український піаніст Олексій Ботвінов розпочав новий рік з аншлагів у Німеччині
Виконають твори дітей Йоганна Себастіана Баха
Предковічна коляда
Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
«Дооціни себе»: Український молодий хор представить незвичайний проект – хороперформанс
Європейські канікули з Академічним симфонічним оркестром
У Чернігові відреставрували рояль Луцької музичної школи №1 ім. Фридерика Шопена
У Польщі відзначають Рік Монюшка
Органне відео-шоу та незвичний хоровий перформанс: чим дивуватиме Львівський органний зал у січні?
Атмосферні фото на фасаді Львівської опери
Хмельницька обласна філармонія оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Житомирський дитячий хор «Глорія» став лауреатом конкурсу «Щедрик фест», що проходив у Донецькій області
Меморіальну дошку Каролю Мікулі встановлять на фасаді будинку в Чернівцях
Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у хорі театру
Новими музичними інструментами поповнилась музична школа у Запоріжжі
Список кандидатів на Шевченківську премію суттєво зменшився
Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Діти матимуть можливість зустрітися із Мирославом Скориком у Львові
У Віндзорському замку заспівали “Щедрик”
В оновленій музичній школі міста Христинівка з’явилося нове фортепіано
Львів’ян запрошують обирати, яким буде репертуар в Органному залі
      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
Фото051.jpg