Викладачам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського вручено державні нагороди | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Викладачам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського вручено державні нагороди
Копиця-Карабиць Маріанна
Рожок Володимир Іванович
Баштан Сергій Васильович
Гаврилець Ганна Олексіївна
Викладачам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського вручено державні нагороди
8 листопада 2013, п'ятниця

У приміщенні Міністерства культури відбулося вручення державних нагород працівникам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.
 
Викладачі Академії відзначені відповідно до Указу Президента України від 5 листопада 2013 року № 607/2013 «Про відзначення державними нагородами України працівників Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м. Київ» за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, збереження традицій вітчизняного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу діяльність та з нагоди 100-річчя заснування Академії.
 
 Державні нагороди отримали:
  
РОЖОК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
РОЖОК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ народився 25 серпня 1946 року в с. Хороше Озеро Ніжинського району Чернігівської області. Працює на посаді ректораНМАУ. 1997 року здобув науковий ступінь доктора мистецтвознавства, 1998 року – вчене звання професора, а  2008 року – почесне звання народного артиста України. У 2013 році – член-кореспондент Національної Академії мистецтв України. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з  10 лютого 1992 року.
БАШТАН СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ народився 21 січня 1927 року в с. Нові Бірочки Золотоніського району Черкаської області. Працює на посаді професора кафедри бандури. У 1980 році отримав вчене звання професора, а в 1995 році – почесне звання народного артиста України. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з 9 грудня 1968 року.
МАЙБОРОДА РОМАН ГЕОРГІЙОВИЧ народився 28 серпня 1943 року в с. Пелехівщина Глобинського району Полтавської області. Працює на посаді доцента кафедри сольного співу. В 1989 році отримав почесне звання народного артиста УРСР, а в 2011 році – вчене звання доцента. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з 1 вересня 2005 року.
РАДИК ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ народився 7 червня 1955 року в с. Прилипче Заставнівського району Чернівецької області. Працює на посаді декана вокально-диригентського факультету. В 1996 році отримав вчене звання доцента, в 1997 році – почесне звання заслуженого діяч мистецтв, а в 2011 році – вчене звання професора. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з 1 жовтня 2004 року.
 
 
ГУБАРЕНКО МАРИНА РОМАНІВНА народилася 22 червня 1938 року в м. Харкові. Працє на посаді завідувача кафедри зарубіжної музики. У 1984 році отримала науковий ступінь доктора мистецтвознавства, в 1985 році – вчене звання професора, а в 2008 році – заслуженого діяча мистецтв. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочала з 10 січня 1985 року.
 
 
ГАВРИЛЕЦЬ АННА ОЛЕКСІЇВНА народилася 11 квітня 1958 року в с. Видинів Снятинського району Івано-Франківської області. Працює на посаді деканаісторико-теоретичного, композиторського та іноземних студентів факультету. В 2005 році отримала почесне звання заслуженого діяча мистецтв, а в 2011 році – вчене звання професора. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 1 вересня 1993 року.
КОЗЛОВ ВАЛЕРІЙ ОЛЕГОВИЧ народився 18 травня 1947 року в м. Мурманськ (Росія). Працює на посаді професора кафедри спеціального фортепіано №2. В 1994 році отримав почесне звання заслуженого артиста України, а в 1996 році вчене звання професора. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочав з 5 квітня 1974 року.
 
ГРИНЬКІВ ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА народилася 3 лютого 1965 року в с. Білий Камінь Львівської обл. Працює на посаді в.о. доцента кафедри бандури. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 1 вересня 1996 року.
ГУМЕНЮК ТЕТЯНА КОСТЯНТИНІВНА  народилася 12 серпня 1957 року в с. Шевченкове Кілійського району Одеської області. Працює на посаді проректора з навчальної роботи. В 2003 році отримала наукову ступінь доктора філософських наук, а в 2004 році – вчене звання професора. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 16 жовтня 1998 року
ВОВК РОМАН АНДРІЙОВИЧ народився 13 травня 1947 року у Львові. Працює на посаді завідувача кафедри дерев’яних духових інструментів. В 2005 році отримав наукову ступінь кандидата мистецтвознавства та вчене звання доцента. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочав 2 вересня 1991 року.
 
КОПИЦЯ МАРІАННА ДАВИДІВНА народилася 15 квітня 1947 року в м. Києві. В 2007 році здобула вчене звання професора, а в 2010 році науковий ступінь доктора мистецтвознавства. Працює на посаді професора кафедри історії української музики та народної творчості. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з  1 вересня 1975 року.
ЛІФОРЕНКО ОЛЬГА ДМИТРІВНА народилася 30 липня 1946 року в м. Києві. В 1990 році отримала вчене звання доцента. Працює на посаді в.о. професора кафедри спеціального фортепіано №2. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 1 вересня 1967 року.Композитори:Ганна Гаврилець
Музикознавці: Маріанна Копиця-Карабиць
Викладачі: Сергій Баштан
Діячі мистецтв: Володимир Рожок
Навчальний заклад: Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського
Конкурс (фестиваль): Міжнародний музичний гранд-фестиваль «VIVAT ACADEMIA»
Джерело: Міністерство культури УкраїниДодати: Share on Facebook

Інші:

Стартовал 16-дневный марафон классической музыки – KharkivMusicFest-2019
Житомирській музичній школі на Троянівській пропонують присвоїти ім’я Ігнація Падеревського
Диригував на аудієнції Івана Павла ІІ — прощання з українським маестро
Харків на два тижні перетвориться на столицю нових музичних форматів
Національний одеський філармонійний оркестр оголошує конкурс на заміщення посад артистів
Музика прикрашає футбол, спробуйте довести протилежне вболівальникам "Аякса"
"Любимая опера" Верди вернулась в La Scala
У Львові стартувала "Французька Весна": як це було
Кам'янець-Подільський збере піаністів з усієї України
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у оркестрі театру
Запоріжців запрошують на фестиваль "Акорди Хортиці"
Івано-Франківськ зустріне свою третю "Французьку весну"
Легендарні українські колективи завітають до Туреччини
Одеський Національний академічний театр опери та балету готує прем'єру
Помер почесний громадянин Вінниці - диригент Віталій Газінський
Від перших комічних опер до балетної класики. Що пропонує Львівська опера цього тижня?
Які світові зірки приїдуть до Львова на Leopolis Jazz Fest
Новый дудл Google превратит пару нот в хорал Баха
Твір Йоганна Себастьяна Баха написаний спеціально для господаря кав’ярні звучатиме у Хмельницькому
Театральну премію "Київська пектораль" вручать у 14 номінаціях
Поговорим о музыке: харьковчан приглашают Kharkiv Music Forum
Житомирські музиканти грали на Михайлівській, запрошуючи на Міжнародний фестиваль імені Ріхтера
Саудівській Аравії розглядають можливість будівництва та відкриття першої в країні консерваторії
У Києві відбудеться святковий концерт Національного оркестру народних інструментів
У Києві завтра відбудеться концерт за участі Мирослава Скорика
У Житомирі пройде фестиваль майстрів мистецтв імені Ріхтера
Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені Лариси Остапенко Бориспільській дитячій музичній школі
UA: ЧЕРНІГІВ у прямому ефірі покаже відкриття фестивалю "Сіверські музичні вечори"
Чоловіча хорова капела ім. Л. М. Ревуцького оголошує конкурс
“Це подорож в інші світи”, - Надія Величко про концерт “Сутінки богів” в Органному залі
Львівська національна філармонія проведе вуличну акцію «Ми любимо Баха»
Концерт до 200-річчя від дня народження Станіслава Монюшка
Міжнародний музичний фестиваль #KharkivMusicFest: МОЦАРТ
Композитор Мирослав Скорик став володарем почесного титулу
Дніпропетровська філармонія імені Л.Б.Когана проводить конкурс на заміщення вакантних посад артистів симфонічного оркестру
Закарпатська обласна філармонія оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка оголошує конкурс на заміщення вакантних посади на основне місце роботи
У Чернігові презентували книгу про композитора Борткевича
Президент на Тарасовій горі вручив Національні премії України імені Шевченка
Кіровоградська обласна філармонія оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
Фото051.jpg