Викладачам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського вручено державні нагороди | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Викладачам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського вручено державні нагороди
Копиця-Карабиць Маріанна
Рожок Володимир Іванович
Баштан Сергій Васильович
Гаврилець Ганна Олексіївна
Викладачам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського вручено державні нагороди
8 листопада 2013, п'ятниця

У приміщенні Міністерства культури відбулося вручення державних нагород працівникам Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.
 
Викладачі Академії відзначені відповідно до Указу Президента України від 5 листопада 2013 року № 607/2013 «Про відзначення державними нагородами України працівників Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м. Київ» за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, збереження традицій вітчизняного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу діяльність та з нагоди 100-річчя заснування Академії.
 
 Державні нагороди отримали:
  
РОЖОК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
РОЖОК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ народився 25 серпня 1946 року в с. Хороше Озеро Ніжинського району Чернігівської області. Працює на посаді ректораНМАУ. 1997 року здобув науковий ступінь доктора мистецтвознавства, 1998 року – вчене звання професора, а  2008 року – почесне звання народного артиста України. У 2013 році – член-кореспондент Національної Академії мистецтв України. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з  10 лютого 1992 року.
БАШТАН СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ народився 21 січня 1927 року в с. Нові Бірочки Золотоніського району Черкаської області. Працює на посаді професора кафедри бандури. У 1980 році отримав вчене звання професора, а в 1995 році – почесне звання народного артиста України. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з 9 грудня 1968 року.
МАЙБОРОДА РОМАН ГЕОРГІЙОВИЧ народився 28 серпня 1943 року в с. Пелехівщина Глобинського району Полтавської області. Працює на посаді доцента кафедри сольного співу. В 1989 році отримав почесне звання народного артиста УРСР, а в 2011 році – вчене звання доцента. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з 1 вересня 2005 року.
РАДИК ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ народився 7 червня 1955 року в с. Прилипче Заставнівського району Чернівецької області. Працює на посаді декана вокально-диригентського факультету. В 1996 році отримав вчене звання доцента, в 1997 році – почесне звання заслуженого діяч мистецтв, а в 2011 році – вчене звання професора. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочав з 1 жовтня 2004 року.
 
 
ГУБАРЕНКО МАРИНА РОМАНІВНА народилася 22 червня 1938 року в м. Харкові. Працє на посаді завідувача кафедри зарубіжної музики. У 1984 році отримала науковий ступінь доктора мистецтвознавства, в 1985 році – вчене звання професора, а в 2008 році – заслуженого діяча мистецтв. Трудову діяльність у Національній музичній академії України розпочала з 10 січня 1985 року.
 
 
ГАВРИЛЕЦЬ АННА ОЛЕКСІЇВНА народилася 11 квітня 1958 року в с. Видинів Снятинського району Івано-Франківської області. Працює на посаді деканаісторико-теоретичного, композиторського та іноземних студентів факультету. В 2005 році отримала почесне звання заслуженого діяча мистецтв, а в 2011 році – вчене звання професора. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 1 вересня 1993 року.
КОЗЛОВ ВАЛЕРІЙ ОЛЕГОВИЧ народився 18 травня 1947 року в м. Мурманськ (Росія). Працює на посаді професора кафедри спеціального фортепіано №2. В 1994 році отримав почесне звання заслуженого артиста України, а в 1996 році вчене звання професора. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочав з 5 квітня 1974 року.
 
ГРИНЬКІВ ЛАРИСА ВІТАЛІЇВНА народилася 3 лютого 1965 року в с. Білий Камінь Львівської обл. Працює на посаді в.о. доцента кафедри бандури. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 1 вересня 1996 року.
ГУМЕНЮК ТЕТЯНА КОСТЯНТИНІВНА  народилася 12 серпня 1957 року в с. Шевченкове Кілійського району Одеської області. Працює на посаді проректора з навчальної роботи. В 2003 році отримала наукову ступінь доктора філософських наук, а в 2004 році – вчене звання професора. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 16 жовтня 1998 року
ВОВК РОМАН АНДРІЙОВИЧ народився 13 травня 1947 року у Львові. Працює на посаді завідувача кафедри дерев’яних духових інструментів. В 2005 році отримав наукову ступінь кандидата мистецтвознавства та вчене звання доцента. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочав 2 вересня 1991 року.
 
КОПИЦЯ МАРІАННА ДАВИДІВНА народилася 15 квітня 1947 року в м. Києві. В 2007 році здобула вчене звання професора, а в 2010 році науковий ступінь доктора мистецтвознавства. Працює на посаді професора кафедри історії української музики та народної творчості. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з  1 вересня 1975 року.
ЛІФОРЕНКО ОЛЬГА ДМИТРІВНА народилася 30 липня 1946 року в м. Києві. В 1990 році отримала вчене звання доцента. Працює на посаді в.о. професора кафедри спеціального фортепіано №2. Трудову діяльність в Національній музичній академії України розпочала з 1 вересня 1967 року.Композитори:Ганна Гаврилець
Музикознавці: Маріанна Копиця-Карабиць
Викладачі: Сергій Баштан
Діячі мистецтв: Володимир Рожок
Навчальний заклад: Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського
Конкурс (фестиваль): Міжнародний музичний гранд-фестиваль «VIVAT ACADEMIA»
Джерело: Міністерство культури УкраїниДодати: Share on Facebook

Інші:

Соломія Крушельницька. Солов’їномовна Чіо-Чіо-сан
Відійшла у вічність легендарна українська співачка Діана Петриненко
У Харкові починається безпрецедентний для України музичний проект
Хто найкраще співає?
Музична школа отримала партію інструментів від благодійників
Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк оголошує конкурс на заміщення вакантної посади звукорежисера філармонії
Філармонія школяра - цикл концертів у Лисичанську
«Богдан Хмельницький» - на філармонічній сцені
VII Міжнародний фестиваль «Відкриваємо Падеревського»
В Одеській консерваторії відбудуться безкоштовні майстер-класи з музики бароко
Реконструкцiя Харківської фiлармонiї — на фiнальнiй стадiї
Продюсери радіо "Культура" привітали Українське радіо з Днем народження
16 листопада в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв'язку
Експериментальний джазовий оркестр: творча колаборація українських та польських митців
Слухай вічність: концерт до 100-річчя від дня заснування Національного симфонічного оркестру України за участю всесвітньовідомого баса Анатолія Кочерги
Національна опера України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у хорі театру
Авторський проект Марії Віхляєвої «Присвята»
Українська скрипалька Діана Тищенко тріумфувала у Парижі
До Тернополя приїде майже півтисячі шанувальників Соломії Крушельницької
Президент видав указ про нагороди з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури
Директор Одеської філармонії нагороджена орденом «Єдність і слава»
В Миколаївській області відзначили лауреатів премії імені Миколи Аркаса
"Україну в часі" повезе до Угорщини симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії
XVII Міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької
Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
Хмельничанам влаштують неочікувані концерти на ринках і вокзалах
На фестиваль оперного мистецтва до Львова приїдуть 650 гастролерів з трьох театрів
В Уманському музучилищі знайшли спосіб розвивати у дітей інтерес до фортепіано
Кращі саксофоністи України на вихідних зіграють у Вінниці!
У Чернівцях вручили премію імені С. Воробкевича
У Львові відбудеться II Фестиваль сучасної бандури: Lviv Bandur Fest 2018.
У Маріуполі відбудеться восьмий фестиваль-конкурс юних виконавців «Музичний листопад»
Житомирська «Орея» виборола перше місце на 50-му ювілейному Міжнародному конкурсі хорових колективів
Івано-Франківська обласна філармонія імені Іри Маланюк оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Українське радіо представляє програму "КОЛИ В ДУЕТІ СКРИПКИ..."
Українське радіо сьогодні проведе пряму трансляцію концерту, присвяченому Вагнеру
Проект «Музика Незалежності»: духовні твори Валентина Сильвестрова та Генрика Гурецького
З бюджету області виділено кошти на розробку науково-проектної документації на ремонтно-реставраційні роботи будівлі КУ «Одеська обласна філармонія»
Львів’ян запрошують на ІІ Міжнародний фестиваль неаполітанської пісні
Мирослав Скорик на каналі UA: Радіо Культура
      © 2008-2018 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
Фото051.jpg