Коляда | Music-Review Ukraine
Головна
Анонс
Коляда
Божик Олександр
Львівська державна академічна чоловіча хорова капела
м. Львів
21 січня 2017, субота, 04:00
Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Коляда


Виконавці:
Олександр Божик
Державна академічна хорова капела «ДУДАРИК»

Окрім капели на сцені виступить хорова капела «Дударик-назавжди!”. Ця формація з величезною історією нагадає, що чоловіча барва в коляді — незамінна. Вінок традицій, які наповнюють різдвяні свята, достойно доповнять і наймолодші “дударики” з кількома творами. Також до концерту підготували дві композиції “Сестрички”, дівочий ансамбль, який часто концертує з “Дудариком”.

Впродовж останніх років співаки капели сформували декілька вокальних формацій, які відвідують з колядою сотні домівок і несуть атмосферу святкового настрою усюди. Найкращі пісні, які народжуються для таких-ось проектів, презентують і на концерті. “Дударик-назавжди” обіцяє потішити дивовижними колядами та несамовитим драйвом разом зі скрипалем Олександром Божиком та різдвяним оркестром.

Українська коляда — свято Різдва та хвали Господу-Творцеві, містична пора оновлення та очищення, коли світло Вифлеємської зірки запалює іскри і у наших серцях. Найбільше релігійне дійство Різдва завжди повне думок про присутність Господа на Святій Вечері і й подальшому році, повне відчуття піднесеного, радісного й живого.

Кошти від концерту будуть передані на лікування доньки учасника капели.Колективи: Львівська державна академічна чоловіча хорова капела "Дударик"
Виконавці: Олександр Божик
Концертні організації: Львівська обласна філармонія
Джерело: Львівська обласна філармонія

      © 2008-2022 Music-review Ukraine
File Attachment Icon
110816_110.jpg