Новина |
|
|
|
|
Класика з котами у дворі Людкевича
Сьогодні
Поширити у Facebook
Музей Станіслава Людкевича запрошує на особливу подію — концерт “Класика з котами у дворі Людкевича”. У затишному осінньому дворику музею 7 та 21 вересня о 15:00 прозвучать твори камерної музики у виконанні струнного квартету.
Особливість цього концерту — можливість розділити музику разом зі своїми улюбленцями. Атмосфера живого виконання поруч із котиками створить унікальне відчуття домашнього тепла та гармонії.
Організатори підкреслюють: чотирилапі друзі не люблять самотності, тож цього разу їх можна сміливо брати із собою. З міркувань безпеки та комфорту тварин усіх учасників просять дбайливо тримати котиків на руках або на повідках.
Такий формат стане справжнім святом і для власників, і для їхніх пухнастиків, а також допоможе відкрити класику з несподіваного боку — легко, невимушено та з усмішкою.
Виконавці: квартет Луганського філармонійного оркестру
Тривалість: близько години
Подія відбудеться під відкритим небом!
Адреса: вул. Станіслава Людкевича, 7
Квитки можна придбати у касі Музею або на сайті контрамарка.


|