У Чернігові відкрили 75 концертний сезон | Music-Review Ukraine
Головна
Огляд
У Чернігові відкрили 75 концертний сезон
Академічний симфонічний оркестр
Сукач Микола
У Чернігові відкрили 75 концертний сезон
8 вересня 2018, субота
Поширити у Facebook
Джерело: Новій Чернігів

Першою музичною подією нового 75-го концертного сезону Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм став виступ Академічного симфонічного оркестру "Філармонія" під керівництвом головного диригента, заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача.

Участь у концерті, що відбувся 6 вересня 2018 року, також взяли Фудзіко Хеммінг (фортепіано, Японія-Німеччина) та диригент Міцунобу Такая (Японія).

Пані Хеммінг вдруге солірувала з оркестром “Філармонія”. Минулого року вона дебютувала на чернігівській сцені і так само брала участь у відкритті сезону. Легендарна піаністка вважається найстарішим концертним виконавцем класичної музики в світі, яка продовжує гастролювати. Нині Фудзіко Хеммінг 86 років, а її активній професійній діяльності - майже 70! В доробку піаністки більше 20 музичних дисків, чотири з яких стали «золотими». Чернігівський глядач, який прийшов до філармонійного центру на відкриття 75-го концертного сезону, стоячи аплодував музикантці і неодноразово викликав її на “біс”.

Особливе місце в історії Академічного симфонічного оркестру "Філармонія" належить й диригенту Міцунобу Такая. Його співпраця з чернігівським колективом триває вже 17-й рік. Власне, його становлення, як музиканта, і відбувалося у співпраці з симфонічним оркестром “Філармонія”. Тому для колективу, за словами Миколи Сукача, пан Такая є “майже рідним”.

Відкриття чергового концертного сезону для симфонічного оркестру має подвійне значення. Адже окрім ювілейного 75-го сезону Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, колектив починає святкувати й свій 20-річний ювілей. Як розповів головний диригент оркестру, заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач, протягом сезону запланована насичена концертна програма колективу, вінцем якої весною 2019 року стане грандіозний гала-концерт, який “Філармонія” влаштує в Чернігові на рідній сцені. Тож основна інтрига ще попереду...

Учора ж, під час концерту, прозвучали всесвітньо відомі шедеви класичної музики: Ф.Шопен. Ноктюрн, сі-бемоль мінор, твір 9, №1. Полонез №6 (Героїчний), ля-бемоль мажор, твір 53. Ф.Ліст. Великі етюди по Паганіні №6, ля-мінор (Тема і Варіації) S.141. Мрії кохання №3, ля-бемоль мажор, S.541. Великі етюди по Паганіні №3, (Кампанела) S.141. Дж. Россіні. Увертюра до опери «Італійка в Алжирі». В.-А. Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром №21.


Колектив: Академічний симфонічний оркестр "Філармонія"
Диригент: Микола Сукач
Концертна організація: Чернігівський обласний філармонійний центр
Джерело: Новій Чернігів





Інші:

«Шлюбний вексель» дарує дотепні жарти
Вечір із особливим світлом у Коломиї
Браво, хору «Чернівці»!
Новорічно-різдвяний концерт «Щедрик»
Підсумки концертів духовної та камерної музики «В очікуванні Різдва»
Концерт струнної музики у Чернігові
«Різдвяна історія» у Чернівцях. Чернівецька обласна філармонія
Різдвяний Гала-Балет
«Резиденція щастя»
Чим порадує меломанів Національна опера у січні?
Містер New Year: Коли оркестр звучить по-особливому
«Мелодії рідного краю»
«Тенор – король опери»
Космічна пригода зі святковим настроєм - у запорізькій філармонії стартував «Зірковий хайп»
Львівська національна опера: підсумки ювілейного 2025 року
Музика омріяної перемоги
Медитація над смертю: що варто знати про фільм "Сират" і музику до нього — відповідають режисер і композитор
Український ансамбль Partes виступив у Нідерландах і Німеччині
Музична подорож до сонячного Середземномор’я
«Наталка Полтавка» - оперна перлина
«Штраус в опереті»
Музика Баха при свічках»
«Відлуння колядки від кордонів до кордонів»
Оперні усмішки
Коли музика говорить мовою кохання
«Летюча миша»
Враження про виступ відомого маестро Юрія Янка у Хмельницькому
«Вам даруємо ми серенаду»
У вестибюлі станції харківського метрополітену "Ярослава Мудрого" 12 грудня у межах проєкту "Voice of Life" зазвучало піаніно «Україна», врятоване з Бахмута
«Шопеніана»
Музика, що дарує радість, тепло й світло
Чарівні мелодії мюзиклів
Симфонія української душі: світла музика Наталії Боєвої
«Штраус Ґала»
Враження про «Концерт при свічках»
МУЗИКА ЯК ШЛЯХ ДОДОМУ (майже музичний есей)
«Чарівний світ Андерсена»
Чарівно та яскраво
Легендарна «Травіата»
«Собор Паризької Богоматері» - балет
      © 2008-2025 Music-review Ukraine